- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 به شما اجازه می‌دهد به برخی از ساختمان‌های شهر وارد شوید

بازی Cyberpunk 2077 به شما اجازه می‌دهد به برخی از ساختمان‌های شهر وارد شوید

همانطور که اخیرا در اخبار گوناگون مطرح شده است بازی Cyberpunk 2077، جدیدترین عنوان در دست توسعه‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، از مهم‌ترین و بزرگ‌‌ترین عناوین مورد انتظار در سال ۲۰۲۰ است که به لطف عظمت جهان باز شهر Night City و اطراف آن برای اجرا به فضایی نزدیک به ۸۰ گیگابایت نیاز دارد. این بازی مساحت زیادی را برای بازی‌بازان فراهم کرده است تا در آن به گردش بپردازند و لازم به ذکر است که منظور یک فضای بزرگ و تهی نیست، بلکه‌ای فضایی با چگالی بالا و پوشیده از بناهای مختلف در انتظار کاربران خواهد بود.

این چگالی بالا و حجم زیاد از ساختمان‌ها چیزی است که استودیوی توسعه دهنده از ابتدای رونمایی خود در مراسم E3 امسال به آن اشاره کرده بود و به نظر می‌رسد که تا زمان عرضه بازی تمرکز شرکت بر فضای داخلی شهر خواهد بود. طی مصاحبه‌ای که وب‌سایت Gamingbolt با کارگردان ماموریت‌های جانبی بازی، آقای متیش توماسکویچ (Mateusz Tomaszkiewicz)، داشته است ایشان درباره‌ی جهان بازی اینگونه می‌گویند:

باید بگویم که مساحت زیاد بازی صرفا زمین خشک و خالی نیست و سرشار از ساختمان‌های گوناگون خواهد بود. حتی برخی از ساختمان‌ها در بازی هستند که بازی‌باز می‌تواند به آن‌ها وارد شود و این امر به خودی خود مساحت بیشتری را برای پوشش دادن به بازی اضافه می‌کند. البته که همه‌ی ساختمان‌ها اینگونه نیستند اما برخی از آن‌ها این ویژگی را دارند و ما برای شما محتوای قابل بازی در آن‌ها قرار داده‌ایم.

آقای توماسکویچ اخیرا نیز در خبر دیگری، اطلاعات بیش‌تری را در مورد سلاح‌های این بازی نقش‌آفرینی در اختیار طرفداران قرار داده بود. همچنین ایشان در یک مصاحبه‌ی مشابه نیز اعلام کردند، بازی Cyberpunk 2077 سیستم اخلاقی ندارد که خبر آن را می‌توانید در این نشانی مشاهده کنید. این بازی مورد انتظار در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *