- دسته‌بندی نشده

بازی Control رسما گلد شد

بازی Control رسما گلد شد

بازی مورد انتظار Control در حدود ۱ ماه دیگر منتشر خواهد شد و حالا استودیوی رمدی (Remedy)، گلد شدن این عنوان را با ارسال پستی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، به طور علنی اعلام نمود که این اقدام توسط یکی از کارگردان‌های استودیوی رمدی، صورت پذیرفته است.

مایکل کاسورینن (Micheal Kasurinen)، یکی از کارگردان‌های بازی Control، با ارسال پستی در صفحه‌ی شخصی خود به طور رسمی گلد شدن این عنوان را اعلام نمود. وی اظهار داشت:

پورت برروی ۳ پلتفرم، عنوان، فناوری، ساختار و رویکردی جدید سرانجام به پایان رسید. چه دستاورد بزرگی برای بهترین تیم توسعه‌دهنده‌ی دنیا.

تمام موارد ذکر شده توسط مایکل کاسورینن، تغییرات بزرگی است که در استودیوی رمدی به وسیله‌ی توسعه‌ی بازی Control رخ داده است؛ مخصوصا پورت بازی برروی ۳ پلتفرم. بازی Control اولین عنوان توسعه‌ یافته توسط این استودیو، بعد از جدایی آن‌ها از شرکت مایکروسافت است و توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب نموده است.

همچنین توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر ارتباطات استودیو رمدی، در پی صحبت‌های مایکل کاسورینن اظهار داشت:

توسعه‌ یافتن موارد بسیاری فقط در ۳ سال. خارق‌العاده است که با کمتر از ۱۰۰ نفر توانستیم به این کیفیت دست یابیم. از تمام کسانی که در ساخت این بازی مشارکت داشتند، تشکر می‌نمایم.

این عنوان بسیاری از عناصر بازی Quantum Break را قرض گرفته است ولی در عین حال، متفاوت از آن عمل می‌نماید. طرفداران این بازی به شدت منتظر انتشار آن هستند و قطعا خبر گلد شدن این عنوان، بسیاری از طرفداران آن را در سراسر جهان خوشحال نموده است.

بازی Control قراراست در تاریخ سه‌شنبه، ۵ شهریورماه سال ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *