- دسته‌بندی نشده

بازی Blair Witch شامل مبارزات و حلقه‌های زمانی خواهد بود

بازی Blair Witch شامل مبارزات و حلقه‌های زمانی خواهد بود

در جریان رویداد E3 2019، بازی جدیدی به نام Blair Witch معرفی گردید. این عنوان اقتباسی از فیلمی به همین نام است که ابتدا در سال ۱۹۹۹ منتشر گردید. این بازی توسط استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) در در دست توسعه قرار دارد. تیم سازنده امیدوار است تا یک چیز متفاوت را به مخاطبان ارائه بدهد.

باربارا کیچوک (Barbara Kciuck) و ماسیج گلومب (Maciej Glomb)، از اعضای تیم سازنده‌، به تازگی در مصاحبه‌ای با سایت Bloody Disgusting در مورد ویژگی‌های این بازی توضیحاتی ارائه داده‌اند. یکی از مواردی که آن‌ها اشاره کردند این بود که در بازی حلقه‌های زمانی وجود خواهد داشت. این چیزی است که در فیلم اصلی و دنباله‌ی آن نیز وجود داشت.

خانم کیچوک در این مورد توضیح داد:

همان طور که در تریلر معرفی Blair Witch اشاره شده بود، بازی شامل ویژگی حلقه‌های زمانی است. آن‌ها برای کمک به بهبود شرایط شما در بازی قرار نگرفته‌اند. Blair Witch از آن‌ها برای دلایل بسیار شرورانه استفاده می‌کند.

دیگر چیز جالبی که آن‌ها اشاره کردند این بود که بازی شامل مبارزات خواهد بود. نکته‌ی جالب این است که عناوین پیشین این استودیو مانند سری Layers of Fear این ویژگی را نداشتند.

خانم گلومب در این مورد اظهار داشت:

بنابراین تجربه مطمئنا تغییر خواهد کرد، اما نمی‌گویم که این یک تغییر شدید است. ما متقاعد شدیم که یک تجربه‌ی ترسناک را در یک بازی ویدئویی خلق کنیم تا بازی‌بازان احساس آسیب‌پذیر بودن را تجربه کنند. زمانی که ما مکانیک‌های جدید را معرفی می‌کنیم، واقعا نمی خواهیم آن را تغییر دهیم. آنچه که می‌خواهیم انجام دهیم این است که مکانیک‌های گیم‌پلی را متنوع کنیم. ما سکانس‌های تعقیب و گریز و مخفی‌کاری را آزمایش کرده‌ایم و می‌خواهیم تلاش کنیم تا نوع دیگری از مبارزات را ارائه دهیم که در آن قادر خواهید بود از خودتان دفاع کنید. ما سعی داریم آن را به گونه‌ای طراحی کنیم که حس یک دعاگو به شما دست بدهد، نه یک شکارچی.

بازی Blair Witch در روز ۸ شهریورماه سال جاری (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *