- دسته‌بندی نشده

بازی Beyond: Two Souls در فروشگاه اپیک‌گیمز در دسترس قرار گرفت

بازی Beyond: Two Souls در فروشگاه اپیک‌گیمز در دسترس قرار گرفت

بالاخره دومین بازی آقای دیوید کیج (David Cage) یعنی Beyond: Two Souls نیز برروی فروشگاه اپیک‌ گیمز برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت.

بازی‌های دیوید کیج اغلب به خاطر شیوه‌ی داستان‌سرایی و جو خاصشان شناخته می‌شوند؛ جوی که بازی‌بازان را با شخصیت اصلی بازی همراه کرده و احساسات و ذهنیت آنها را دست‌خوش تغییر می‌کند. در طی سال‌های متمادی عناوین این بازی‌ساز بزرگ تنها در انحصار شرکت سونی بود و بازی‌بازان تنها برروی دستگاه‌های پلی‌استیشن می‌توانستند آن‌ها را تجربه کنند، اما در سال جاری فروشگاه اپیک‌ گیمز توانست تا با تدابیری این بازی را به سمت خود جذب کرده و آن را برای رایانه‌های شخصی پورت کنند.

اولین بازی دیوید کیج که توانست برروی فروشگاه اپیک‌ گیمز منتشر شود بازی Heavy rain بود و این بار نوبت به بازی بعدی یعنی Beyond: Two Souls رسیده تا خود را به بازی‌بازان رایانه‌های شخصی معرفی کند.

بازی Beyond: Two Souls حتی بعد از گذشت حدود ۶ سال از انتشار کیفیت قابل قبولی داشته و می‌تواند بازی بازان را راضی نگه دارد. از جمله ویژگی‌های این بازی برروی رایانه‌های شخصی به اجرا شدن آن با کیفیت ۴k و ۶۰Fps اشاره کرد که می‌تواند ارزش تجربه‌ی آن را بیش از پیش بالا ببرد.

در ادامه می‌‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و لازم به ذکر است که این بازی در فروشگاه اپیک گیمز با قیمت ۲۰$ قابل تهیه است.

۱۰۸۰P ۷۲۰P ۴۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *