- دسته‌بندی نشده

بازی جدید شرکت کپکام، Teppen، منتشر شد

بازی جدید شرکت کپکام، Teppen، منتشر شد

ماه گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت کپکام (Capcom) نسخه‌ای دیجیتالی از بازی کارتی جدید خود که در آن زمان Project Battle نامیده شده بود را برای برخی از فعالان صنعت بازی‌های ویدئویی ارسال کرده است. اگرچه در آن زمان مشخص نبود که بازی دقیقا در کدام مرحله از روند توسعه‌ی خود قرار دارد ولی به نظر می‌رسد بازی آماده‌ی عرضه‌ی بوده است. این بازی که Teppen نام دارد، از امروز در دسترس همه‌ی کاربران قرار گرفته است.

در این بازی کارتی، شاهد حضور بسیاری از شخصیت‌های عناوین و سری‌های منتشر شده توسط شرکت کپکام مانند Resident Evil، Devil May Cry، Mega Man و Street Fighter هستیم. با توجه به این که در بازی Teppen، مسابقات به صورت Real Time انجام می‌شود، سرعت بازی در مقایسه با عناوین مشابه کمی بیشتر است. این بازی در کنار ارائه‌ی یک بخش داستانی و تک‌نفره با محوریت شخصیت‌های مختلف، چندین حالت متفاوت در بخش چندنفره را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. تریلر منتشر شده از بازی به خوبی اکثر سیستم‌های موجود را به شما معرفی می‌کند.

بازی Teppen هم‌اکنون به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و IOS در دسترس است. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *