- دسته‌بندی نشده

بازی‌بازان حرکت Leap of faith را در بازی Spider Man بازسازی کرده‌اند

بازی‌بازان حرکت Leap of faith را در بازی Spider Man بازسازی کرده‌اند

بازسازی صحنه‌ی حرکت معروف Leap of faith از انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در بازی Marvel’s Spider-Man برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ کاملا خلاقانه و البته زیبا به نظر می‌رسد.

احتمالا تمامی شما با انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse آشنا هستید. اگر این انیمیشن را تماشا کرده باشید، قطعا یکی از به یادماندنی‌ترین و زیبا‌ترین صحنه‌های تمام این انیمیشن را، صحنه‌ای می‌دانید که مایلز (Miles) به خود ایمان آورده می‌داند که برای تبدیل شدن به یک مردعنکبوتی آماده شده است؛ از همین رو نیز برروی ساختمانی رفته و صحنه‌ و جمله‌ی معروف Leap of faith (پرش از روی ایمان) را اجرا می‌کند. در همین حین موسیقی زیبای What’s Up Danger نیز در پس‌زمینه‌ پخش می‌شود که بسیار جالب است. برای آن دسته از دوستان که این انیمیشن را مشاهده نکرده‌اند، حرکت Leap of faith نمایانگر پرشی برعکس است؛ در حقیقت زمانی که مایلز این حرکت را در انیمیشن انجام می‌دهد، چنین به نظر می‌رسد که ساختمان‌ها در اسمان قرار دارند و مایلز از طرف زمین به سمت آسمان پریده است. اگر متوجه منظور ما نشده‌اید، در قسمت زیر ویدئوی مربوط به این بخش برای شما مهیا شده است:

به تازگی کشف شده است که این صحنه را به صورت کامل می‌توان در بازی Marvel’s Spider-Man بازسازی کرد، نسبتا کامل. اگر بخواهیم به صورت دقیق بیان کنیم، این صحنه در بازی Marvel’s Spider-Man با استفاده از یک گلیچ امکان‌پذیر خواهد بود. یکی از بازی‌بازان هنگامی که در Marvel’s Spider-Man از روی یک ساختمان به سمت پایین شیرجه رفت، به جای این که برروی زمین فرود بیاید، از آن رد شده و صحنه‌ی بعدی که مشاهده می‌کنیم کاملا شبیه به حرکت و قطعه‌ی Leap of faith است. در قسمت زیر به شما می‌توانید ویدئوی مربوط به این رویداد را نیز تماشا کنید.

این بازی هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man را مطالعه کنید. همچنین برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی می‌توانید به ویدئو گیمفا: تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها! | بررسی ویدئویی بازی Spider-Man مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *