- دسته‌بندی نشده

بازی‌بازانی که در روند نبردهای Rainbow Six Siege اخلال ایجاد کرده‌اند از امروز بن خواهند شد

بازی‌بازانی که در روند نبردهای Rainbow Six Siege اخلال ایجاد کرده‌اند از امروز بن خواهند شد

باگی در بازی Rainbow Six Siege کشف شده بود که بازی‌بازان از طریق آن می‌توانستند باعث شوند تا نبرد در حال انجام کرش کرده و نا تمام بماند. حال این باگ رفع شده است اما کسانی که از باگ مورد نظر سوء استفاده کرده‌اند، تا پایان امروز و به مدت نامعلومی بن خواهند شد.

بر اساس توضیحات یوبی‌سافت (Ubisoft)، باگ مورد نظر این امکان را به کاربران می‌داد تا با استفاده و ارسال سمبل‌های متفرقه و غیر رسمی در بخش چت و پیام‌ها، باعث شوند تا نبرد و مسابقات Rainbow Six Siege کرش کرده و ناتمام بمانند. برخی کاربران با سوء استفاده از این باگ، اقدام به خراب کردن برخی نبردها می‌کردند که باعث می‌شد در پایان هیچگونه جوایز و همچنین اطلاعات نبردها ذخیره نشوند.

یوبی‌سافت اعلام کرد که روند اعمال این بن‌ها را تا پایان امروز آغاز خواهد کرد. همچنین این شرکت اعلام کرد که شناسایی افراد خاطی از طریق کدهای موجود در این عنوان به راحتی ممکن است و بازی‌بازانی که به صورت عادلانه به تجربه‌ی این بازی پرداخته‌اند، نباید هیچگونه نگرانی در رابطه با این موضوع داشته باشند.

کسانی که به صورت عادی و بدون هیچگونه قصدی مخربی اقدام به استفاده از سمبل‌ها استفاده کرده‌اند و در روند نبردها اخلالی ایجاد نکرده‌اند، از این جریمه‌ها در امان خواهند بود. یوبی‌سافت همچنین تاکید کرد که هرگونه ایجاد اخلال در گیم‌پلی بازی‌ها، فروم‌ها و همچنین دیگر موارد مرتبط با این شرکت به عنوان موردی انضباطی تلقی شده و خطاکاران، جریمه خواهند شد.

یوبی‌سافت ساعت دقیقی را اعلام نکرد اما احتمالا روند این تنبیه‌ها در حال حاضر شروع شده باشد.

این موج بن، اولین قدم ما برای مجازات کاربران خاطی است با استفاده از برنامه‌های بهره‌بردار (Exploit)، به صورت خودآگاه و از قصد در بازی‌ها و سرویس‌های ما اخلال ایجاد کرده و همچنین به صورت غیر جوانمردانه به بازی می‌پردازند.

البته پیام مورد نظر تنها سوء استفاده‌گران این این باگ را مخاطب قرار نداده است، بلکه تمام کسانی را مخاطب قرار داده است که به هر نحوی و از طریق وجود هرگونه باگ در این عنوان، اقدام به بازی و سوء استفاده برای برتری در نبردها می‌کنند. به تازگی باگ جدیدی مربوط به سپر شخصیت Clash یافت شده است که بازی‌بازان بسیاری نیز از این باگ به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه بهره برده و احتمال دارد تا تننبیه‌های مورد نظر شرکت یوبی‌سافت علیه آن‌ها نیز اعمال شود.

عنوان Rainbow Six Siege در حال حاضر در دسترس پلتفرم‌های پلی‌‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخص قرار دارد. همچنین رویداد تابستانی این اثر با نام Showdown همراه با ۳۱ آیتم جدید و با ظاهری به سبک غرب وحشی آغاز گشته است که تا ۲۵ تیر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *