- دسته‌بندی نشده

بازه‌ی زمانی انتشار Rainbow Six Quarantine مشخص شد

بازه‌ی زمانی انتشار Rainbow Six Quarantine مشخص شد

ما هنوز چیز زیادی را از بازی جدید Rainbow Six Quarantine مشاهده نکرده‌ایم. این عنوان در طی کنفرانس E3 2019 شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) معرفی شد. با توجه به اطلاعات فعلی، به نظر می‌رسد که این بازی قرار است تا برخلاف Rainbow Six Siege، تمرکز خود را برروی حالت PvE بگذارد. حال به تازگی جزئیات جدید در مورد تاریخ عرضه‌ی این عنوان منتشر شده است.

آقای ایو گیلمات (Yves Guillemot)، مدیر عامل یوبی‌سافت، در طی کنفرانس مالی اخیر این شرکت اعلام کرد که بازی Rainbow Six Quarantine در انتهای سال مالی جاری عرضه خواهد شد. باید یادآور شویم که سه ماهه‌ی آخر یک سال مالی، در واقع بخشی از اوایل سال جدید محسوب می‌شود؛ این بدین معنی است که شاید این بازی در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

بازی Rainbow Six Siege به لطف به‌روزرسانی‌های پیوسته و طبیعت رقابتی خود به یک موفقیت عظیم دست پیدا کرد. حال باید دید که آیا Rainbow Six Quarantine که برروی همکاری تمرکز دارد نیز می‌تواند به یکی از بهترین‌های یوبی‌سافت تبدیل شود یا خیر.

بازی Rainbow Six Quarantine در انتهای سال مالی جاری برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *