- دسته‌بندی نشده

اگر بازی Bloodborne به مدت ۱۲ ساعت اجرا شود، باس‌های آن ضعیف می‌شوند

اگر بازی Bloodborne به مدت ۱۲ ساعت اجرا شود، باس‌های آن ضعیف می‌شوند

این‌طور که معلوم است، حتی‌ باگ‌های بازی Bloodborne نیز شگفت‌انگیز هستند و برای بازی‌بازان جذاب. به تازگی باگی در این بازی شناسایی شده است که می‌تواند باس‌های بازی را به شدت ضعیف‌تر کند، در این صورت بازی‌بازان می‌توانند راحت‌تر بازی را به پیش ببرند.

بازی Bloodborne خود دارای رازها و نکات مخفی بسیار زیادی بود. همچنین همانند تمامی دیگر بازی‌های استودیوی فرام‌سافتور (Fromsoftware)، از سختی بالایی نیز برخوردار بود. ولی آیا تا کنون پیش آمده است که به یک باس برخورده و نتوانید به هیچ وجه آن را شکست دهید؟ آیا تا کنون برای شما اتفاق افتاده است که برای صدمین بار به سراغ یکی از باس‌های این بازی رفته و دوباره با خط خالی سلامتی با علامت YOU DIED روبرو شوید؟ خب به واسطه‌ی باگ جدیدی که از این بازی کشف شده است، اکنون می‌توانید انتقام سختی از باس‌هایی که شکست‌دادنشان برای شما همانند رویا بوده، بگیرید.

طی یک اتفاق و کاملا به صورت تصادفی، کشف شده است که اگر بازی Bloodborne را به مدت ۱۲ ساعت اجرا کرده و به آن دست نزنید، باس‌های بازی به مراتب اسان‌تر خواهند بود و حرکاتی قابل پیش‌بینی‌تر خواهند داشت؛ البته قابل ذکر است که بسیاری از حرکات کشنده‌ی آنان به صورت کلی از بازی حذف خواهد شد. تا کنون دلیل این مورد به حافظه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ ربط داده شده است و اگر کنسول را روشن و خاموش کنید، دوباره با همان باس‌های قدرتمند و شکست‌ناپذیر روبرو خواهید شد. پس اگر در مبارزه با یک باس به مشکل برخورده‌اید، تنها کافی است که امروز کنسول را روشن کنید، وارد بازی Bloodborne شوید و فردا همین موقع به سراغ باس مورد نظر رفته و او را مورد عنایت قرار دهید. در قسمت زیر نیز می‌توانید ویدئوهایی که از این باگ منتشر شده است را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

همان مبارزه با استفاده از باگ بازی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

شاید تا مدت‌ها شاهد بازی همانند Bloodborne نباشیم ولی هواداران این عنوان به طور قطع تا مدت‌ها محتویات جالبی را برای آن ساخته و موارد مخفی زیادی را در رابطه با این بازی کشف خواهند کرد. بازی Bloodborne هم‌اکنون برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان افسانه Yharnam | نقد و بررسی Bloodborne را در این نشانی مشاهده کنید. همچنین نقد و بررسی ویدئویی این بازی نیز برای شما مهیا شده است که در ویدئو گیمفا: زاده ی خون سیاه… در شهر حسرت و گناه | بررسی ویدئویی بازی Bloodborneمی‌توانید آن را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *