- دسته‌بندی نشده

اولین قسمت از سری ویدئو‌های بازی Greedfall منتشر شد

اولین قسمت از سری ویدئو‌های بازی Greedfall منتشر شد

امروز اولین قسمت از سری‌ ویدئو‌های Greedfall، با محوریت جهان‌بازی، منابع الهام، تنظیمات و غیره منتشر شد که می‌تواند اطلاعات مناسبی از این بازی را در اختیار ما بگذارد.

در دوره‌ای که استودیو‌های قدرتمندی مانند بتسدا (Bethesda) و سی‌دی پراژکت رد (Cd projekt red) با عناوین نقش‌آفرینی بزرگی مانند Witcher 3 و Skyrim با قدرت در دنیا‌ی بازی‌های جهان‌باز، یکه تازی می‌کنند و رقیبی یارای مبارزه‌ با آنها را ندارد، هنوز هستند استودیو‌هایی مانند اسپایدرز (Spiders) که با ایمانی راسخ، راه خود را رفته و این سبک را با بازی‌هایی مثل Greedfall به چالش می‌کشند.

استودیو اسپایدرز در تلاش است تا با تمام وجود، بازی و دنیایی متفاوت و مخصوص خود را خلق کند. دنیایی که بازی Greedfall در آن جریان دارد فضایی اسرارآمیز و تاریک به مانند قرن هفدهم اروپا داشته که خود بازی با معماری‌ها، موسیقی و فضای تاریکش می‌تواند به خوبی حس آن دوران را به بازی‌باز القا کند. استودیو اسپایدرز ادعا می‌کند که قصد دارد تا با این بازی به ریشه‌های سبک نقش‌آفرینی باز گشته و طعم واقعی آن را برای بازی‌بازان فراهم کند.

حال در اولین قسمت از سری ویدئو‌های این بازی، می‌توانیم چشم‌انداز مناسبی از بازی و المان‌های آن برسیم.

۱۰۸۰P ۷۲۰P ۴۸۰P

ابن بازی در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) سال جاری برای دستگاه‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *