- دسته‌بندی نشده

الکس گایمو: به این زودی‌ها بازی Grand Theft Auto 6 منتشر نخواهد شد

الکس گایمو: به این زودی‌ها بازی Grand Theft Auto 6 منتشر نخواهد شد

طبق نظر یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی‌های رایانه‌ای با تاریخ انتشار بازی Grand Theft Auto 6 بسیار فاصله داریم و به طور دقیق‌تر، این بازی تا قبل از سال مالی شرکت تیک‌تو (Take-Two) در ۲۰۲۲ میلادی و به بیانی دیگر تا قبل از آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی، منتشر نخواهد شد.

الکس گایمو (Alex Giaimo)، تحلیلگر شرکت سرمایه‌گذاری جفریز (Jeffries)، پیش‌بینی نموده است که بازی Grand Theft Auto 6 تا قبل از آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر نخواهد شد؛ وی به تازگی پیشنهاد توقف فروش سهام را به شرکت تیک‌تو ارائه نموده است و اعتقاد دارد با تاریخ انتشار بازی Grand Theft Auto 6 فاصله داریم. وی در این خصوص اظهار داشت:

شرکت تیک‌تو از میان ناشرهای ایالات متحده، بهترین و باکیفیت‌ترین بازی‌ها را در اختیار دارد ولی کیفیت و دارایی آن‌ها اشباع شده است. ما سخت در تلاش هستیم تا راهی را به منظور افزایش تعداد دارایی‌های آن‌ها در کوتاه‌مدت بیابیم. ما اعتقاد داریم علی‌رغم موفقیت بلامنازع مجموعه‌های Red Dead Redemption و Grand Theft Auto شرکت تیک‌تو در نقطه‌ی حساسی قرار داشته و بازی‌بازان تا زمان انتشار بازی بعدی آن‌ها، فاصله‌ی زیادی دارند.

لازم به ذکر است که این تنها یک پیش‌بینی از سوی تحلیلگری از شرکت سرمایه‌گذاری در بازار بوده ولی از شایعات بدون اساسی که روزانه منتشر می‌شود، اعتبار بیشتری دارد. همچنین به تازگی گزارشاتی مبنی بر مونث بودن شخصیت اصلی بازی Grand Theft Auto 6 منتشر شده است؛ استودیوی راک‌استار (Rockstar) از زمان انتشار آخرین بازی خود در سکوت خبری فرو رفته است و این خود نشان دهنده‌ی میزان بزرگ بودن پروژه‌ی بعدی آن‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *