- دسته‌بندی نشده

افت سهام شرکت EA به شکست فصل دوم Apex Legends اشاره دارد

افت سهام شرکت EA به شکست فصل دوم Apex Legends اشاره دارد

به نظر می‌رسد، فصل دوم Apex Legends انتظارات را به خوبی برآورده نکرده است؛ در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

بازی Apex Legends از دروازه‌ی انتشار به طور سوزاننده‌ای عبور کرد و رکوردهای بسیاری را از نظر تعداد بازی‌باز بر جای گذاشت. متاسفانه نتوانست این مهم را حفظ کرده و بعد از مدتی کوتاه از زمان انتشار، افت شدیدی را از نظر تعداد بازی‌باز در سرورهای خود تجربه کرد. شرکت EA و ریسپاون اینترتنمنت (Respawn Entertainment) با فصل دوم در پی اعطای فرصتی دوباره به بازی بودند ولی افت سهام EA از شکست آن حکایت می‌کند.

ما نمی‌توانیم با قاطعیت جزییات افت سهام شرکت EA را توضیح دهیم و باید به منظور علنی شدن این موضوع در رسانه‌های عمومی توسط شرکت EA، صبر کنیم؛ عوامل بسیاری منجر به افت سهام شده و فقط عملکرد نامناسب یک بازی، باعث آن نمی‌شود. تعداد بازدیدکنندگان توییچ (Twitch) تا قبل از عرضه‌ی فصل دوم Apex Legends و تا تاریخ ۲ جولای به طور متوسط ۵۰۰۰۰ نفر کمتر از نصف بازدیدکنندگان در ماه مارچ بوده و طبق این توضیح حدس بزنید تا چه میزان تعداد آن‌ها در ماه آپریل پایین بوده است. ممکن است تعداد بازدیدکنندگان لزوما به معنای درآمد بازی نباشد ولی به هیچ عنوان نشانه‌ی خوبی برای چنین سبک بازی نیست.

استودیوی ریسپاون از قبل، صحت ساخته نشدن ادامه‌ی بازی Apex Legends را تایید کرده است. در نتیجه بیایید با هم امیدوار باشیم تا حداقل به منظور پشتیبانی بیشتر در آینده، فصل دوم بازی Apex Legends موفق ظاهر شود.

بازی Apex Legends در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات بازی Apex Legends را از این نشانی مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *