- دسته‌بندی نشده

اطلاعات و تصاویر جدیدی از عنوان در حال توسعه استودیوی پلی‌دد در دسترس قرار گرفت

اطلاعات و تصاویر جدیدی از عنوان در حال توسعه استودیوی پلی‌دد در دسترس قرار گرفت

سازنده‌ی دو عنوان Limbo و Inside یعنی استودیوی پلی‌دد (Playdead)، تصاویر جدیدی را از کانسپت آرت‌های بازی بعدی این استودیوی که در سبک علمی-تخیلی توسعه می‌یابد را منتشر ساخت.

طرفداران اولین‌بار در بخش استخدام وب‌سایت استودیوی پلی‌دد متوجه این تصاویر شدند. اولین تصویر از پروژه‌ی مرموز این استودیوی در سال ۲۰۱۷ منتشر گشت که فردی را در حال بالا رفتن از یک تپه نشان می‌داد و در سال بعد نیز تصویری از این شخصیت را درون یک تونل و در میان دایره‌ای نورانی که احتمالا پرتو نور تابیده شده از خارج از تونل بوده است، نشان می‌داد. حال طرفداران متوجه شده‌اند که استودیوی پلی‌دد تصاویر جدیدی را در سایت خود منتشر کرده است.

بر اساس توضیحاتی که از سوی پلی‌دد به شبکه‌ی تلویزیونی DR کشور دانمارک صورت گرفته است، این عنوان از نظر سبک نماش و حالت دوربین، ترکیبی میان حالت دو بعدی مشابه عنوان Limbo و Inside و همچنین حالتی سه بعدی را دارا خواهد بود. تصاویر زیر با توجه به صحبت‌های این استودیو، می‌توانند به خوبی توضیح دهنده‌ی حالت نمایش مورد نظر باشند.

استودیوی دانمارکی پلی‌دد در سال ۲۰۰۶ و توسط برادران پتی (Patii) تاسیس گشت. اولین اثر این استودیو عنوان Limbo بود که در سال ۲۰۱۰ عرضه و با تحسین منتقدین و بازی‌بازان همراه شد. دومین اثر این استودیو نیز بازی Inside بود که علاوه بر تحسین منتقدین و بازی‌بازان، توانست به عنوان نامزد بهترین بازی‌ سال در سال ۲۰۱۶ انتخاب شود. پس از این موفقیت‌ها، حال این استودیو توانسته است تا با گسترش خود، به تعداد اعضای ۴۰ نفر توسعه دهنده دست یابد.

بر اساس توضیحات پلی‌دد، ما شاهد جهانی بازتر و نسبتا گسترده‌تر نسبت به دو بازی Limbo و Inside هستیم که می‌شود که شاهد معماهای پیچیده‌تری نسبت به دو اثر در بازی جدید این استودیو شاد باشیم. قطعا پلی‌دد برای عرضه اثر بعدی خود، نقشه‌های بسیاری را ترتیب چیده است و برای اینکه بتواند حس کنجکاوی و کشف بازی‌بازان به مانند سبک اثر جدید خود قوت ببخشید، از ارائه‌ی اطلاعات به در رابطه با بازی خود به صورت مستقیم خودداری می‌کند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با نام این عنوان و همچنین تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد آن در دسترس قرار ندارد و به نظر می‌رسد که تا عرضه‌ی این بازی نیز اگر فاصله‌ی میان عرضه‌ی Limbo و Inside را با توجه به افزایش اعضای تیم توسعه در نظر نگیریم، حداقل یک الی دو سال زمان باقی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *