- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی در رابطه با Borderlands 3 در دسترس قرار گرفت

اطلاعات جدیدی در رابطه با Borderlands 3 در دسترس قرار گرفت

شرکت ۲کی گیمز (۲K Games) و استودیوی گیرباکس (Gearbox)، با حضور در نمایشگاه Guardian Con، اطلاعات جدیدی در رابطه با عنوان پیش‌رو و مورد انتظار خود یعنی Borderlands 3 در اختیار طرفداران قرار دادند.

بر اساس توضیحات استودیوی گیرباکس، در بخش چندنفره Borderlands 3، شاهد قابلیت‌های اجتماعی و ارتباطی مشابه با عنوان Apex Legends هستیم که قدرت تعامل بیشتر به کاربران را بدون نیاز به میکروفون می‌دهد. در این قابلیت موسوم به سیستم Ping، کاربران می‌توانند با مشخص کردن مکان آیتم‌ها و دشمنان برروی نقشه، تعامل بیشتری را در بازی‌ها بدون استفاده از میکروفون داشته باشند و استراتژی بهتری را برای پیش‌برد مراحل بازی‌ها پیگیری کنند.

سیستم Ping ابتدا با Apex Legends معرفی نشد و شاهد وجود آن در عناوینی مانند Battlefield نیز بوده‌ایم اما می‌توان گفت که تکامل این قابلیت و همچنین آشنایی هرچه بیشتر بازی‌بازان با آن، پس از عرضه‌ی Apex Legends صورت گرفت. جدیدا نیز شاهد اضافه شدن این سیستم به عنوان PUBG بوده‌ایم. گیرباکس برای معرفی این سیستم در Borderlands 3 به انتشار ویدئویی کوتاه اقدام کرده است که به خوبی ما را با نحوه‌ی عملکرد آن آشنا می‌کند.

سیستم اعلان بسیار عالی و دیالوگ‌ها واضح و همچنین وجود تنوع در اعلان‌ها از مریت‌های سیستم Ping موجود در عنوان Borderlands 3 است که شما به خوبی می‌توانید با تماشای ویدئوی موردنظر به این موضوع پی ببرید. سیستم Ping در Borderlands 3 این قابلیت را دارد تا مکان دشمنان، جعبه‌های سلاح و مهمات، مکان وجود اهداف ماموریت و حتی مکان موانع و همچنین مشاهدات محیطی را به دیگر دوستانتان که درون بازی حضور دارند، اعلام کند.

سیستم Ping حاضر در Borderlands 3 آنچنان انقلابی نبوده اما وجود آن باعث شده است تا بازی‌بازانی که علاقه‌ای به میکروفون ندارند نیز بتوانند با هم‌تیمی‌های خود بهترین ارتباط را برقرار کنند که خود باعث می‌شود تا متوجه شویم که راحتی جامعه بازی‌بازان حاضر در این عنوان در بخش ارتباطات، بسیار برای استودیوی گیرباکس قابل اهمیت است.

اثر جذاب Borderlands 3 در سبک شوتر-لوتر در تاریخ ۲۲ شهریور ۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با پورت این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر نشده است. در ادامه شما را دعوت به تماشای ویدئوی معرفی سیستم Ping عنوان Borderlands 3 دعوت می‌کنیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *