- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از محتویات آینده‌ی بازی Sea Of Thieves منتشر شد

اطلاعات جدیدی از محتویات آینده‌ی بازی Sea Of Thieves منتشر شد

ماجراجویی‌های بزرگ بازی‌بازان در دنیای Sea of Thieves همچنان ادامه دارند و تیم توسعه دهنده نیز با قدرت در حال پشتیبانی از بازی است. اوایل امسال، یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های این عنوان منتشر شد و یک بخش داستانی، حالت PvP و محتویات متعدد دیگری را به بازی اضافه کرد. اما این پایان کار نیست و ریر (Rare) هنوز هم برای ساخته‌ی خود برنامه دارد.

استودیوی ریر به تازگی جزئیات جالبی را در مورد محتویات آینده‌ی Sea of Thieves منتشر کرده است. این بازی ماجراجویی در آینده مهمان حیوان‌های خانگی، Emote‌ها و موارد شخصی سازی برای کشتی خواهد بود. شما می‌توانید این محتویات را در حین تجربه‌ی این عنوان به دست آورده یا این‌که آن‌ها را خریداری کنید. اما باید اعلام کنیم که به گفته‌ی ریر، هیچ‌کدام از این آیتم‌ها برتری خاصی را به دیگر بازی‌بازان و تیم‌ها ارائه نخواهند داد.

همچنین ما متوجه شدیم که تیم توسعه دهنده قصد دارد تا تغییراتی را در نحوه‌ی تجربه‌ی بازی میان پلتفرمی اعمال کند. این‌طور که به نظر می‌رسد، در آینده بازی‌بازان اکس‌باکس وان می‌توانند تنظیمات این بخش را طوری تغییر دهند تا تنها در لیست افرادی که از کنترلر استفاده می‌کنند، قرار گیرند. با این‌که روند مچ‌میکینگ بازی با در نظر گرفتن انتخاب بازی‌باز آغاز می‌شود، اما اگر این سیستم نتواند شخص دیگری را با این شرایط پیدا کند، در نهایت بازی‌باز را در تیم کاربرانی که از کنترلر استفاده نمی‌کنند، قرار می‌دهد. اما نکته‌ی جالب این است که اگر سیستم مچ‌میکینگ نتواند کاربران واجد شرایط تعیین شده را پیدا کند، این موضوع را به بازی‌باز گزارش خواهد داد. این تنظیمات جدید اول قرار است تا در بخش Arena اعمال شوند.

از طرفی دیگر، ریر بازخورد‌های مربوط به سلاح‌ها را نیز از کاربران دریافت کرده و تغییراتی را برای بهبود مبارزات ایجاد کرده است. البته این بهبود‌ها هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارند. با این حال تیم توسعه دهنده معتقد بوده که توانسته است مبارزات با تفنگ را لذت بخش‌تر کند. مثل همیشه، باید یادآور شویم که کاربران اینسایدر اولین کسانی هستند که موارد جدید را امتحان می‌کنند. ‌

بازی Sea of Thieves هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *