- دسته‌بندی نشده

اطلاعاتی از شخصیت Janemba بازی Dragon Ball FighterZ منتشر شد

اطلاعاتی از شخصیت Janemba بازی Dragon Ball FighterZ منتشر شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته شخصیت‌های زیادی را به بازی جذاب Dragon Ball FighterZ اضافه کرده بود، امروز نیز به معرفی کاراکتری دیگر با نام Janemba پرداخت. این شخصیت قرار است به‌زودی در اختیار بازی‌بازان و طرفداران این بازی قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در این زمینه باشید.

Dragon Ball FighterZ از سری عناوین به سبک اکشن و مبارزه‌ای است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد. طولی نکشید که این بازی مانند بسیاری از نسخه‌های این سری بازی به محبوبیت زیادی دست یافت و عده‌ی زیادی به تجربه‌ی آن پرداختند. در این بازی شما باید از بین شخصیت‌های مختلف یکی را انتخاب کرده و به نبرد با حریفان خود بپردازید. یکی از دلایل جذابیت بازی را می‌توان اضافه شدن شخصیت‌ها در قالب بسته‌های الحاقی دانست. گفتنی است که دو استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این بازی را برعهده داشته‌اند.

بندای نامکو در گذشته اعلام کرد که شخصیتی به نام Janemba به بازی اضافه می‌شود اما اطلاعاتی دیگری در خصوص آن در دسترس قرار نگرفت. Janemba از کاراکترهای اصلی بازی است و سازندگان برای وی ۵ لباس متفاوت را در نظر گرفته‌اند. هم‌اکنون شخصیت‌هایی نظیر Jiren، Videl و Goku در بازی وجود دارند و سایر کاراکترها مانند Broly، Gogeta و Janemba در آینده‌ای نزدیک به آن اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *