- دسته‌بندی نشده

استودیوی گیرباکس از اهمیت داستان در Borderlands 3 می‌گوید

استودیوی گیرباکس از اهمیت داستان در Borderlands 3 می‌گوید

معمولا عناوین تیراندازی لوتر برروی داستان و روایت آن تمرکز زیادی ندارند. اما در سری بازی‌های Borderlands این موضوع متفاوت بوده است. این سری با داشتن یک سبک خاص، شخصیت‌های به یاد ماندنی و با تاکید برروی داستان‌گویی همیشه در این زمینه موفق بوده است. به نظر می‌رسد بازی Borderlands 3 نیز دارای این ویژگی خواهد بود.

اخیرا، آقای آنتونی نیکولسون (Anthony Nicholson)، تهیه کننده‌ی ارشد بازی Borderlands 3 در استودیوی گیرباکس (Gearbox)، در مصاحبه‌ای با سایت GamingBolt در مورد این بازی توضیحاتی ارائه داده است. یکی از سوالاتی که از وی شد این بود که آیا نسخه‌ی سوم Borderlands همانند نسخه‌های قبلی این سری برروی داستان تمرکز خواهد داشت و یا خیر.

وی در این مورد اظهار داشت:

بله این طور فکر می‌کنم. ما یک تیم نویسندگی بزرگ داریم. بخش نویسندگی ما تلاش می‌کند تا همه‌ی فرهنگ‌های مختلف در بازی را به هم منطبق کند. این موجب عمیق شدن بازی شده است. هنگامی که نسخه‌ی اول Borderlands در سال ۲۰۰۹ منتشر گردید، بخش های مختلفی وجود داشتند که ما آن‌ها را در کنار هم قرار دادیم. همیشه شخصیت‌هایی وجود دارند که طرفداران آن‌ها را دوست دارند.

وی ادامه داد:

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که آن چیزها را بسازیم. در این قسمت ما دوقلوهای Calypso را داریم. ما آن‌ها را در سراسر کهکشان تعقیب می‌کنیم و دوقلوها را از باز کردن دریچه‌ها و بدست آوردن قدرت نهایی دور خواهیم کرد. بنابراین می‌توانیم جلوی آن‌ها را از فرار از اعمال شرورانه‌ی خودشان بگیریم. داستان یکی از بخش‌های مهم است و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آن در یک راه بسیار خوب اتفاق بیافتد. با داشتن گیم‌پلی جدید و چیزهایی که طرفداران در این سری آن را دوست دارند، به این هدف خواهیم رسید.

پیش از این سازندگان اعلام کرده بودند که بخش تک نفره‌ی Borderlands 3 حداقل بین ۳۰ الی ۳۵ ساعت به طول خواهد انجامید. همچنین به تازگی اطلاعاتی از بخش چندنفره و ویژگی‌های آن منتشر گردید.

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *