- دسته‌بندی نشده

استودیوی لارین از بخش چندنفره‌ی بازی Baldur’s Gate 3 می‌گوید

استودیوی لارین از بخش چندنفره‌ی بازی Baldur’s Gate 3 می‌گوید

استودیوی لارین (Larian Studios)، سازنده‌ی بازی Baldur’s Gate 3، در سال ۲۰۱۷ عنوان Divinity: Original Sin 2 را منتشر کرد که بدون شک تا به حال یکی از بهترین بازی‌های ژانر نقش‌آفرینی کلاسیک بوده است. استودیوی لارین پیش از این تایید کرده بود که Baldur’s Gate 3 بزرگترین پروژه‌ی آن ها تا به حال بوده و شامل پیشرفت‌های زیادی است. یکی از جنبه‌هایی که سازندگان به عنوان یک پیشرفت بزرگ در بازی معرفی می‌کنند، بخش چند نفره‌ی آن است.

اخیرا آقای اسون وینک (Swen Vincke)، رییس استودیوی لارین، در مصاحبه با سایت Wccftech اظهار داشت که بخش چند نفره در سری بازی‌های Original Sin به اندازه‌ای که آن‌ها می‌خواستند به خوبی پیاده سازی نشده است. وی همچنین اشاره کرد که آن‌ها قصد دارند تا یک تجربه‌ی چندنفره‌ی بهتر را در Baldur’s Gate 3 قرار دهند.

آقای وینک توضیح داد:

بخش چندنفره‌ی بازی تکامل یافته‌ی چیزی است که ما در Divinity: Original Sin 2 آموختیم. همانند سری Original Sin، تیم سازنده برروی Baldur’s Gate 3 تمرکز زیادی کرده است. در بازی همه چیز بهبود یافته است. بخش چند نفره‌ی بازی چیزی است که فکر می‌کنم تا کنون در بازی‌‌های Original Sin نداشتیم. بنابراین این بخش چیزی است که می‌خواهیم آن را تکامل دهیم.

در حال حاضر اطلاعات و جزئیات زیادی از Baldur’s Gate 3 منتشر نشده است. Baldur’s Gate 3 برای عرضه برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا برنامه‌ریزی شده و تاکنون تاریخ انتشاری برای آن مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *