- دسته‌بندی نشده

استودیوی رمدی حق نشر بازی Alan Wake را بدست آورده است

استودیوی رمدی حق نشر بازی Alan Wake را بدست آورده است

اخیرا استودیوی فنلاندی رمدی (Remedy) حق ساخت و نشر تعدادی از بازی‌های پیشین خود را بدست آورده است.

بسیاری استودیوی رمدی را برای توسعه‌ی عناوینی همچون Max Payne و Alan Wake می‌شناسند. در حال حاضر اما این استودیو بازی Control و همچنین بخش داستانی بازی Crossfire X در دست ساخت دارد. گفته می‌شود که مسئولین ارشد این استودیو برنامه‌هایی برای ساخت بازی‌های تک‌نفره‌ی بیشتری دارند و علاقه‌ی بیشتری به این نوع عناوین دارند.

چندی پیش یکی از مسئولین استودیوی رمدی در مصاحبه‌ای با وبسایت VG247 از در دست ساخت بودن بازی Alan Wake 2 صحبت کرده بود که همزمان با این مصاحبه، حق ساخت و نشر این بازی هنوز در اختیار این استودیو نبود. حال اما با بدست آوردن این حق توسط آن‌ها، می‌توان به میزان زیادی نسبت به ساخت این بازی امیدوار بود.

در ادامه می‌توانید بخشی از گزارش وب‌سایت Global Newswire را که مربوط به این استودیو است مطالعه کنید.

در نیمه‌ی نخستین سال ۲۰۱۹ میلادی، استودیوی رمدی موفق شد تا معادل ۲٫۵ میلیون یورو از ساخت و انتشار بازی‌های پیشین خود بدست آورد. در کنار این مبلغ، حق ساخت و ادامه‌ای سری Alan Wake به این استودیو بازگردانده شد.

بازی Control در تاریخ سه شنبه ۵ شهریور ماه (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اخیرا مصاحبه‌ی جدیدی با اعضای استودیوی رمدی انجام شده است که می‌توانید آن را به صورت مفصل از این نشانی مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *