- دسته‌بندی نشده

از نظر تهیه‌کننده‌ی بازی Doom Eternal موضوع خیر و شر دلیل بر سر زبان ماندن این مجموعه بوده است

از نظر تهیه‌کننده‌ی بازی Doom Eternal موضوع خیر و شر دلیل بر سر زبان ماندن این مجموعه بوده است

از نظر مارتی استراتون (Marty Stratton)، تهیه‌کننده‌ی بازی Doom Eternal، موضوع جهانی خیر و شر توانسته است مجموعه Doom Eternal را در طول سالیان متمادی بر سر زبان‌ها زنده نگه دارد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

بازی Doom Eternal که نسخه‌ی جدیدی از فرانچایز داستانی Doom محسوب می‌شود، قرار است در سال جاری و در ماه نوامبر عرضه گردد. این بازی شوتر یکی از ستون‌های اصلی صنعت گیم در طول سالیان متمادی بوده و بازی ۲۰۱۶ Doom توانست این مجموعه را باری دیگر زنده نماید و قرار است بازی Doom Eternal تجربه‌ای بهینه و با کیفیت‌تر را ارائه نماید. مارتی استراتون و هوگو مارتین (Hugo Martin)، کارگردان بازی Doom Eternal، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری VGC درباره‌ی ساخت مجموعه و دلیل زنده ماندن آن بر سر زبان‌ها از نسلی به نسل بعد و در طول سالیان متمادی، توضیحاتی را ارائه نمودند. دلایل بسیاری را می‌توانید برای این موضوع در نظر بگیرید ولی استراتون به یک نکته‌ی ساده و با اهمیت اشاره نمود که باعث شد شخصیت دووم اسلیر (Doom Slayer) وارد موضوع خیر و شر شود و نماینده‌ی بخش خیر باشد که به عنوان لشکری تک‌نفره به منظور سلاخی شیاطین، راهی جهنمی بی‌رحم می‌شود. وی در این خصوص اظهار داشت:

من فکر می‌کنم بزرگترین بخش کار برروی مجموعه Doom و دلیل زنده ماندن آن بر سر زبان‌ها در طول سالیان متمادی، تصمیمی بود که ما برای به تصویر کشیدن دووم اسلیر اتخاذ نمودیم و این امر بسیار برای ما لذت‌بخش بود. قدرت فانتزی بودن بازی، مبارزه با شیاطین و خیر و شر، موضوعاتی بسیار آشنا و محبوب در سراسر جهان هستند و مردم دوست دارند خود را جای قهرمانانی باابهت قرار دهند. این موضوعات توانستند بازی را از نظر گیم‌پلی و نگرش برای مخاطبان زنده نگه دارند و حقیقتا کار و تلاش بسیاری را می‌طلبید.

بدون شک این یک ایده‌ی ساده ولی تاثیرگذار بود و قطعا باری دیگر با عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه Doom، این ایده تاثیر خود را خواهد گذاشت. بازی Doom Eternal قرار است در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و به تازگی تصویر هنری زیبایی از بازی منتشر شده است. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مربوط به بازی Doom Eternal را از این نشانی دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *