- دسته‌بندی نشده

آماری از فروش بازی Dr. Mario World منتشر شد

آماری از فروش بازی Dr. Mario World منتشر شد

تقریبا ۵ روز از انتشار بازی جالب Dr. Mario World می‌گذرد و به نظر می‌رسد که این عنوان در همین مدت کم، مورد توجه بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفته است. سازندگان این بازی امروز آماری از فروش آن را در اختیار طرفداران قرار دادند که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Dr. Mario World از سری عناوین جذاب و معمایی است که در آن شما در نقش ماریو باید به مبارزه با ویروس‌های مختلف پرداخته و تجربه‌ی یکی از جالب‌ترین بازی‌های این سبک را برای خود رقم بزنید. بسیاری از بازی‌بازان با این بازی آشنایی دارند چرا که در گذشته نسخه‌ای از آن برروی کنسول‌های قدیمی در دسترس قرار گرفته بود. این بازی در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ (۱۰ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد. از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته می‌توان به آیتم‌های بیشتر، ۵ شخصیت و ۵ جهان جدید اشاره کرد. اگر از دوست‌داران شخصیت ماریو هستید، Dr. Mario World را هرگز از دست ندهید. تریلری از بخش چند نفره‌ی این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی تماشا کنید.

به نظر می‌رسد که این بازی با وجود زمان کمی که از انتشار آن می‌گذرد، به فروش خوبی دست پیدا کرده است. به نقل از سازندگان، طی این ۵ روز فروش بازی از مرز ۱۰۰ هزار دلار عبور کرده است. همچنین حدود ۲ میلیون نفر اقدام به نصب آن کرده‌اند. شرکت نینتندو قصد دارد تا به‌روزرسانی‌هایی را برای این بازی عرضه کنند و در آینده‌ای نزدیک اخبار بسیاری از آن منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *