- دسته‌بندی نشده

The Witcher 3: Wild Hunt بیش از ۲۰ میلیون نسخه به فروش رسانده است

The Witcher 3: Wild Hunt بیش از ۲۰ میلیون نسخه به فروش رسانده است

بازی The Witcher 3: Wild Hunt نه تنها در نزد منتقدین، بلکه در بازار فروش نیز عملکردی خیره‌کننده داشته است.

خب به نظر شما بازی The Witcher 3: Wild Hunt در چه حد برای استودیوی سازنده بزرگ و سودآور بوده است؟ طبق جدیدترین آمار، خبردار شده‌ایم که این بازی در طول عمر کوتاه خود بیش از ۲۰ میلیون نسخه به فروش رسانده است. البته این اعداد و ارقام مربوط به کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی است. در آینده با انتشار این بازی برروی نینتندو سوییچ، شاهد فروش حتی بیشتر آن نیز خواهیم بود.

اگر از دیگر بازی‌های پرفروش بخواهیم صحبت کنیم، قطعا به سراغ Skyrim و البته GTA V می‌رویم. بازی Skyrim که تقریبا برای هر پلتفرمی از نسل هفتم به بعد منتشر شده، موفق به فروشی نزدیک به ۳۰ میلیون نسخه شده است. از طرفی دیگر ولی GTA V رکوردی کاملا جداگانه را به خود احتصاص داده است و در حدود ۸۵ میلیون نسخه به سر می‌برد. انتظار می‌رود که بازی جدید استودیوی سازنده‌ی The Witcher 3: Wild Hunt، یعنی Cyberpunk 2077، بتواند فروشی بیشتر داشته و حتی رقیبی قدرتمند برای دو عنوان دیگر باشد.

بازی Witcher 3 هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی را در این نشانی، نقد بسته‌ی الحاقی اول را از اینجا و نقد و بررسی کامل بسته‌ی الحاقی سوم این بازی تحت عنوان بدرود گرگ سپید… بدرود | نقد و بررسی بسته الحاقی Blood and Wine بازی The witcher 3 را مطالعه کنید. همچنین نقد و بررسی ویدئویی این عنوان نیز برای شما آماده شده است که با نام ویدئو گیمفا: باشکوه ترین خداحافظی تاریخ | بررسی ویدئویی The Witcher 3: Wild Hunt می‌توانید آن را تماشا کنید. در نهایت، شما می‌توانید خبر معرفی این بازی برای نینتندو سوییچ را در این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *