- دسته‌بندی نشده

The Last of Us Part II ممکن است بخش چند نفره نداشته باشد

The Last of Us Part II ممکن است بخش چند نفره نداشته باشد

بخش چند نفره‌ی بازی The Las of Us به هیچ عنوان دلیل اصلی فروش شگفت‌انگیز آن نبود، بلکه علت جذب بازی‌بازها، غالبا بخش داستانی فراموش نشدنی آن بود که هنوز هم به عنوان یکی از بهترین داستان‌های تاریخ صنعت بازی‌های رایانه‌ای شناخته می‌شود؛ در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

ناتی داگ (Naughty Dog) تمرکز خود را برای خلق یک داستان شگفت‌انگیز معطوف کرده است تا باری دیگر دلیل اصلی تهیه‌ی این نسخه از مجموعه باشد، ولی سوالی در اینجا مطرح می‌شود که آیا The Last of Us Part II بخش چند نفره خواهد داشت؟ سونی از پیش تایید کرده بود که بخش چند نفره برای The Last of Us Part II باز خواهد گشت، ولی در حال حاضر ناتی داگ از آن پرده‌برداری نکرده است.

برروی جعبه‌های Days of Play که نسخه‌ای محدود از کنسول پلی‌استیشن ۴ است، پرینتی درج شده که به نبود بخش چند نفره‌ی The Last of Us Part II اشاره می‌کند. البته ممکن است که این تنها یک اشتباه چاپی یا در کل یک اشتباه از سوی شرکت سونی باشد و چون بر روی محصولی رسمی از آن‌ها درج شده، توجهات را به خود جلب کرده است.

شما می‌توانید تصویر آن را در قسمت پایین مشاهده کنید.

جزئیات و اطلاعات در مورد The Last of Us Part II بسیار کمیاب است و همان‌طور که اطلاع دارید، ناتی داگ کم و بیش به بخش چند نفره‌ی آن اشاره کرده است، اما ممکن است تصمیم آن‌ها عوض شده باشد یا فقط یک اشتباه از سوی شرکت سونی باشد.

The Last of Us Part II در حال توسعه به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده و هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نشده است. اما بعضی شایعات و گزارش‌ها از عرضه آن در سال ۲۰۲۰ حکایت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *