- دسته‌بندی نشده

Star Wars Jedi: Fallen Order | صحبت توسعه دهندگان در مورد سختی مراحل بازی

Star Wars Jedi: Fallen Order | صحبت توسعه دهندگان در مورد سختی مراحل بازی

پس از اینکه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در E3 2019 به نمایش در آمد؛ ما شاهد ارائه‌ی یک نسخۀ آزمایشی از بازی بودیم. در این نسخه‌ی آزمایشی، فقط بخشی از گیم‌پلی بازی به نمایش در آورده شد و اطلاعات زیادی در مورد مدت زمان لازم برای اتمام بازی و میزان سختی مراحل آن ارائه نشد. شاید برای شما نیز سوال باشد که درجه‌ی سختی بازی در چه حد و مدت زمانی که برای اتمام بازی لازم می‌باشد، چقدر است. در ادامه با سایت گیمفا همراه باشید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در کنفرانس E3 2019 به نمایش درآمد و تریلری از گیم‌پلی آن به نمایش گذاشته شد. البته سازندگان این مجموعه، اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار ندادند. حال آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، مدیر کل استودیوی ریسپاون (Respawn) و آقای استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کارگردان بازی، اطلاعاتی را در مورد مدت زمان لازم برای اتمام بازی و همچنین دشواری مراحل آن، ارائه داده‌اند. آن‌ها همچنین در مورد داستان بازی و مبارزه با باس‌های آن حرف زده‌اند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

هنگامی که کارگردان این عنوان و رئیس کل استودیو به انتقادات مردم نگاه انداختند و نظر بازی بازان را در مورد ساده خواندن نسخه‌ی آزمایشی بازی دیدند، با آن‌ها مخالفت کردند. آن‌ها این مخالفت خود را اینگونه توجیه می‌کنند که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی بسیار سخت است و ما لزومی نمی‌بینیم که درجع‌ی سختی این عنوان را با درجه‌ی سختی عناوینی همچون سری Dark Souls و Sekiro مقایسه کنیم. آن‌ها همچنین در مورد مدت زمان لازم برای اتمام بازی نیز صحبت کرده و به این نکته اشاره کردند که « ما قول می‌دهیم یک تجربۀ بسیار جذاب و طویل را به شما ارائه کنیم، نه یک تجربه‌ی ۵ ساعتی».

به نظر می‌رسد که آن‌ها می‌خواهند در هر دو زمینه، به یک نتیجه‌ی دقیق و درست برسند و هدف خود را به درستی انجام دهند. شما می‌توانید در قسمت پایین ویدئوی مربوط به این مصاحبه را تماشا و دانلود کنید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال (مصادف با ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و تریلرهای مربوط به این بازی را در این نشانی دنبال کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *