- دسته‌بندی نشده

Star Wars Jedi: Fallen Order از عناوینی مانند Dark Souls و Metroid Prime الهام گرفته است

Star Wars Jedi: Fallen Order از عناوینی مانند Dark Souls و Metroid Prime الهام گرفته است

همان‌طور که در جریان هستید، در مراسم Ea، شاهد یک تریلر طولانی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بودیم که به نوعی از خطی بودن داستان و فضای بازی حکایت می‌کرد. اما شایان ذکر است که دنیای این بازی در مکان‌های مختلف و سیاره‌های متنوع ساخته شده و طبق گفته‌های استودیوی سازنده، ساختار این بازی از عنوان Metroid Prime نیز الهام گرفته است.

شما در این بازی، با پیدا کردن منابع مختلف و جمع‌آوری آیتم‌های گوناگون، قدرت‌های جدیدی را برای شخصیت خود آزاد می‌کنید و داستان بازی را پیش می‌برید. حال طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که سازندگان و تیم‌های سازنده، از ساختار ارتقا یافته‌ی بازی Metroid Prime، برای نقشه‌ها و فضای Star Wars Jedi: Fallen Order استفاده کرده‌اند. کارگردان این بازی اعلام کرده است که:

من فکر می‌کنم که Star Wars Jedi: Fallen Order حس تازه‌ای را مهیا کرده و شایان ذکر است که این عنوان دقیقا شبیه Metroid Prime یا Dark Souls نیست اما ساختارهایی از این عناوین در تهیه بازی مذکور استفاده شده است. ما این بازی‌ها را بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیدم که الهام خوبی برای بازی ما خواهند بود.

شایان ذکر است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *