- دسته‌بندی نشده

Sniper Ghost Warrior Contracts به دنبال برگشتن به ریشه‌های سری است

Sniper Ghost Warrior Contracts به دنبال برگشتن به ریشه‌های سری است

جدیدترین نسخه از سری مخفی‌کاری و تیراندازی Sniper Ghost Warrior در جریان مراسم E3 امسال معرفی شد. در کنار تریلر سینماتیک بازی، استودیوی سازنده یک تریلر کوتاه از گیم‌پلی Sniper Ghost Warrior Contracts را نیز با هواداران به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، امروز ما تا حدودی با هدف نهایی تیم سازنده از توسعه‌ی این بازی نیز آشنا شده‌ایم. به نظر می‌رسد استودیوی سی‌آی گیمز (CI Games) قصد دارد در کنار برگشتن به ریشه‌های سری، یک شبیه‌سازی کامل از تجربه‌ی تک‌تیرانداز بودن را به شما ارائه کند.

کارگردان هنری این بازی، اقای ریک نات (Rick Nath) در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت Gamereactor به صحبت درباره‌ی بازگشت این نسخه به ریشه‌های سری پرداخته است. اگرچه نسخه‌ی پیشین سری به سراغ المان‌های جهان‌باز رفته بود ولی بازی Contracts دوباره همان مراحل سندباکس نسخه‌ی نخست که در آن‌ها باید چالش‌های مختلف را با استفاده از تاکتیک‌ها و روش‌های متفاوتی که در اختیارتان قرار داشت، پشت سر می‌گذاشتید، رفته است. به گفته‌ی ایشان، جدیدترین ساخته‌ی سری آزادی عمل بیشتری را در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهد.

یکی از مسائلی که در همان ابتدای کار به آن پرداختیم این بود که ما دقیقا می‌خواهیم چه چیزی را به هواداران ارائه کنیم و جواب این سوال یک تجربه‌ی نهایی از شبیه‌سازی تک‌تیراندازی بود. ما می‌خواستیم چیزی را به کاربران ارائه کنیم که کامل باشد ولی مشکلی که در زمینه‌ی یک بازی جهان‌باز با آن روبه‌رو شدیم این بود که مجبور شدیم منابع خود را تقسیم کنیم. پس کاری که کردیم این بود که المان جهان‌باز را به طور کامل کنار گذاشتیم و بازی را دوباره به شکل همان ماموریت‌ها و مراحل سندباکس فشرده کردیم. در این قالب شما آزادی عمل بسیار بیشتر در زمان بازی کردن و همچنین فرصت‌های بیشتری در زمینه‌ی انواع ارتقاءها خواهید داشت.

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *