- دسته‌بندی نشده

OnePlus 7 Pro در برابر iPhone XR

OnePlus 7 Pro در برابر iPhone XR

تقریباً یک ماه از زمان معرفی وان‌پلاس ۷ پرو می‌گذرد و مطمئناً می‌توانیم این دستگاه را یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند سال ۲۰۱۹ بنامیم زیرا هم از نظر امکانات تمام آن چیزی که یک پرچمدار نیاز دارد را در خود جای داده است و هم با قیمت مقرون به صرفه و بسیار مناسبی که کمپانی سازنده برای آن تعیین کرده، نظر هر کسی را به سمت و سوی خود جلب می‌کند.

علی‌رغم اینکه سامسونگ و اپل خیلی سریع قیمت ۱۰۰۰ دلاری را برای محصولات خود از جمله گلکسی اس ۱۰ پلاس و آیفون ایکس اس انتخاب کردند ولی وان‌پلاس تصمیم گرفت آهسته‌تر سراغ این عدد و رقم برود و پرچمدارش را با هزینه ۷۰۰ دلاری در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. شاید هم به همین دلیل است که افراد زیادی آن را با آیفون ایکس آر مقایسه می‌کنند که اتفاقاً ۷۵۰ دلار ارزش دارد.

در واقع این مقایسه تا حدودی منطقی است. منتقدان، ارزان‌ترین محصول از خانواده پرچمداران اپل را به خاطر نمایشگری که رزولوشن آن پایین است سرزنش می‌کنند ولی در زمینه‌های دیگر واقعاً نمی‌توانند به این دستگاه ایراد بگیرند زیرا کمپانی سازنده هیچ محدودیتی برای تولید این گوشی برای خودش قائل نشده و تقریباً همان امکاناتی که دو برادر بزرگ‌تر این دستگاه دارند را در آیفون ایکس آر هم قرار داده است. در این بین، وان‌پلاس ۷ پرو نیز گوشی به حساب می‌آید که روی کاغذ برتری دارد ولی به نظر نمی‌رسد برای رقابت با آیفون ۷۵۰ دلاری کار آسانی داشته باشد و به همین دلیل است که افراد زیادی حالا مانده‌اند کدام گوشی را بخرند؟ وان‌پلاس ۷ پرو یا آیفون ایکس آر؟ با تکفارس همراه باشید تا این دستگاه‌ها را به صورت تخصصی با هم مقایسه کنیم.

OnePlus 7 Pro در برابر iPhone XR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *