- دسته‌بندی نشده

Modern Warfare دارای خریدهای درون برنامه‌ای خواهد بود که صرفا ظاهری هستند

Modern Warfare دارای خریدهای درون برنامه‌ای خواهد بود که صرفا ظاهری هستند

شرکت اکتیویژن (Activision) در وب‌سایت رسمی خود اطلاعات زیادی از بازی Call of Duty Modern Warfare و البته خریدهای درون برنامه‌ای آن منتشر کرده است.

جالب است که بدانید در صفحه‌ی رسمی این شرکت، بیان شده است که لباس‌های تزیینی برای اپراتورها مهیا شده است! شاید با شنیدن کلمه‌ی اپراتور شما هم بازی Rainbow Six Siege را در ذهن خود تداعی کنید ولی طبق اخبار منتشر شده، این اپراتورها قابلیت منحصر به فردی ندارند و تنها دارای پوشش‌های متفاوت خواهند بود. البته قابل ذکر است که برای دسترسی به این اپراتورها باید این بازی را پیش‌خرید کرده و در اصطلاح نسخه‌ی Call of Duty: Modern Warfare operator edition را تهیه کنید.

سه پوشش مختلف در بازی وجود دارد که البته هیچ‌یک از آنان در قابلیت‌ها و توانایی‌های شخصیت شما تاثیری ندارند و صرفا جنبه‌ی ظاهری دارند: لباسی که سر تا پای آن با برگ‌ها پوشیده شده است و در بازی آن را در تن شخصیت محبوب اکثر طرفداران این سری، یعنی کاپتان پرایس مشاهده کرده‌ایم، لباس War Pig که پیش از این در تن Wyatt آن را مشاهده کرده‌ایم و نهایتا، لباس گروه Crew Expendable که شخصیت سوپ (Soap) آن را بر تن داشت.

پیش از این سازندگان توضیح داده بودند که این بازی هیچ سیزن‌پسی (Season Pass) نخواهد داشت پس شاید این لباس‌ها به تنها منبع درآمد بازی تبدیل شود. البته این موضوع کاملا منصفانه و قابل درک است چرا که هیچ یک از این لباس‌ها قابلیت‌های شخصیت شما را بهبود نمی‌بخشد.

از طرفی دیگر، ناشر بازی شرکت اکتیویژن است و اصلا نمی‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده چه کارهایی انجام خواهد داد؛ برای مثال برای بازی Call of Duty Black Ops 4، در ابتدا همه چیز خوب بود تا این که اکتیویژن احساس امنیت خاطر برای انتشار خریدهای درون‌برنامه‌ای کرد و همه چیر به هم ریخت. امیدواریم که این موضوع برای Call of Duty Modern Warfare پیش نیاید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹، برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورتی که تریلر معرفی این بازی را از دست داده‌اید، می‌توانید از اینجا آن را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *