- دسته‌بندی نشده

Halo Infinite به عنوان «نسل بعدی» از مجموعه Halo ارائه خواهد شد

Halo Infinite به عنوان «نسل بعدی» از مجموعه Halo ارائه خواهد شد

با اینکه از انتشار آخرین نسخه‌ی بازی Halo با نام Halo 5: Guardians نزدیک به ۴ سال می‌گذرد، اما استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) هنوز دست به انتشار نسخه‌ی جدید خود که سال پیش معرفی شد نزده است.

این‌طور که به نظر می‌رسد مدت زمان کار برروی این بازی و توسعه آن توسط ۳۴۳ اینداستریز کمی طولانی شده است، ولی خانم کیکی ولف‌کیل (Kiki Wolfkill)، سرپرست بخش سرگرمی و داستان‌نویسی استودیو، در مصاحبه‌ای پیرو طولانی شدن فرآیند ساخت بازی اینگونه بیان کردند:

بخشی از دلایل این فاصله‌ی زمانی زیاد بین نسخه‌ی قبلی و نسخه‌ی در دست توسعه این است که استودیو در حال بازسازی زیرساخت‌های خود بوده تا در پی آن بتواند عنوانی انعطاف‌پذیر را ارائه کند. دلیل دیگر نیز تلاش ما برای تبدیل این بازی به یک عنوان نسل بعدی است، عنوانی که در آن بازی‌بازان به تجربه‌ای لذت‌بخش فارق از اینکه نسخه‌های قبلی را تجربه کرده‌اند یا خیر دست پیدا کنند.

به عبارتی شیوه و خط فکری خانم ولف‌کیل اینگونه است که دست به تولید عنوانی بزنند تا پس از انتشار، حتی افرادی که قبلا به این بازی علاقه‌ای نداشته‌اند نیز جذب آن شوند. با توجه به موفقیت‌های سری قبلی این مجموعه انتظار می رود Halo Infinite، که به عنوان یک «ریبوت معنوی» برای سری یاد می‌شود و در کنار آن از حالت بتل رویال هم پشتیبانی می‌کند بتواند عنوانی تحسین‌برانگیز بوده و نمایشی درخشان در E3 2019 داشته باشد.

با این حال هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای Halo Infinite مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و احتمالا کنسول نسل بعد ایکس‌باکس در دست توسعه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *