- دسته‌بندی نشده

Fortnite | اطلاعات زیادی از ویژگی‌های جدید بازی لو رفت

Fortnite | اطلاعات زیادی از ویژگی‌های جدید بازی لو رفت

بعد از به‌روزرسانی نسخه ۹٫۳۰ بازی Fortnite، اطلاعت زیادی ازجمله اضافه شدن هفتاد پوسته‌ی جدید برای شخصیت‌های بازی، حالت Heist و یک بخش جدید با محدودیت زمانی لو رفت.

تنها سه هفته تا اتمام فصل نهم باقی مانده است و خیلی دور از انتظار نیست که فایل‌های مربوط به وقایع پایانی فصل در دسترس قرار گیرند. این فایل‌ها به رویدادها و بخش‌های جدیدی اشاره دارند که با پس‌زمینه‌ی تابستانی همراه است و یکی از آن‌ها، رویدادی چهارده روزه است که حاوی ماموریت‌های جدیدی خواهد بود. همچنین آیتم‌های جدیدی ازجمله انواع کوله‌پشتی، بادپر، اسپری و پیک‌اکس در راه است که از طریق کامل کردن ماموریت‌ها به‌ دست می‌آیند یا می‌توان آن‌ها را از فروشگاه درون بازی تهیه کرد. از بخش‌های با محدودیت زمانی می‌توان از Summer Splashdown و Storm Chasers:‌ Surfing نام برد که یکی از این دو بخش، شامل سازه‌های استراتژیک به همراه نبرد تانک‌ها است.

در مورد این که پوسته‌های جدید شخصیت‌ها تا قبل از فصل نهم یا در هفته‌ی آغازین فصل ده منتشر می‌شوند، نمی‌توان نظری داد. حال نگاهی داشته باشیم به محتویاتی که قرار است منتشر شوند.

پوسته‌های جدید شخصیت‌ها

در این هفته پوسته‌های زیادی منتشر می‌شوند که شامل پوسته‌‌هایی با فضای تابستانی، پوسته‌ای به مناسبت مسابقات تنیس ویمبلدن (Wimbledon) و پوسته‌ای با اشاره به حالت Heist است که می‌تواند به معنای بازگشت این حالت به بازی باشد.

کوله‌پشتی‌ها

به همراه پوسته‌ها، کوله‌پشتی‌های جدیدی نیز به بازی اضافه می‌شوند و یکی از آن‌ها شبیه به کلاه‌خود مستر چیف (Master Chief) است.

بادپرها

شش گلایدر جدید به بازی اضافه خواهند شد که هر کدام ظاهر زیبا و منحصربه‌فردی دارند.

پوسته‌های جدید برای اسلحه‌ها و وسایل نقلیه

این پوسته‌ها به شما اجازه‌ی شخصی‌سازی سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی مورد استفاده را می‌دهند.

پیک‌اکس‌ها

هشت پیک‌اکس‌ جدید به بازی اضافه می‌شوند و با ظاهر خاص و اسرارآمیزی که دارند، شکست دشمنان و جمع‌آوری مواد اولیه را لذت‌بخش‌تر می‌کنند.

وسایل جدید

از وسایلی که به بازی اضافه می‌شوند، می‌توان به اسپری‌ها و برچسب‌های جدید، تفنگ‌ آب‌پاش، بادکنک پر از آب و یک چتر دریایی که کاربرد آن هنوز مشخص نیست، اشاره کرد.

بازی Fortnite هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان نینتندو سوییچ، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *