- دسته‌بندی نشده

Final Fantasy 7 Remake برای پیش‌خرید و در نسخه‌های مختلف موجود شد

Final Fantasy 7 Remake برای پیش‌خرید و در نسخه‌های مختلف موجود شد

استودیوی اسکوئر اینیکس عنوان مورد انتظار Final Fantasy 7 Remake را برای پیش‌فروش موجود کرد. به غیر از نسخه‌ی استاندار این بازی دو نسخه‌ی دیگر هم برای پیش خرید قرار گرفته است.

با پیش خرید بازی … می‌توانید بسته‌الحاقی Summon Materia را هم به رایگان دریافت کنید. به علاوه اگر نسخه دلوکس بازی را به صورت دیجیتالی تهیه کنید تصویر زمینه‌هایی از شخصیت کلود و سفیروت دریافت خواهید کرد. درمجموع عنوان مذکور در سه‌ نسخه‌ی ویژه برای پیش فروش موجود شده است. نسخه‌ی دلوکس بازی در دو مدل دیجیتالی و فیزیکی منتشر می‌شود و نسخه‌ی سوم هم تحت عنوان نسخه‌ی فرست کلس شخصیت کلود را به‌علاوه موتورش به همراه دارد.

قیمت نسخه‌ی دلوکس ۷۹٫۹۹ دلار است و شامل موارد زیر می‌شود:

  • بازی
  • Hardback Artbook
  • مینی سی‌دی ساند ترک‌های بازی
  • قاب فلزی سفیروت
  • بسته‌ی الحاقی Summon Materia

اگر قصد دارید تمامی موارد بالا را به‌علاوه‌ی کارت‌های بازی شخصیت کلود استرایف و l,j,v هاردی دایتنا (Hardy Daytona) را داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم نسخه‌ی فرست کلس این بازی را تهیه کنید هرچند که به نسبت قیمت بالایی دارد. نسخه‌ی فرست کلس این بازی با قیمت ۳۲۹٫۹۹ دلار برای۱ پیش‌خرید موجود است. Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۱۳ اسفند سال ۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تصاویری از نسخه‌های مختلف این بازی را در زیر مشاهده کنید.

در پایان باید بگوییم درست است که اسکوئر اینیکس این بازی را در فروشگاه خود برای پیش فروش قرار داده اما باید به این مسئله هم اشاره کنیم که همچنان سوالات و ابهامات زیادی در رابطه با این بازی برای باقی مانده است.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p | لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p | لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نسخه‌های مختلف این بازی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *