- دسته‌بندی نشده

EA PLAY 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس شرکت الکترونیک آرتس [به اتمام رسید]

EA PLAY 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس شرکت الکترونیک آرتس [به اتمام رسید]

کنفرانس‌های خبری E3 2019 با کنفرانس اختصاصی شرکت الکترونیک آرتس موسوم به EA Play آغاز می‌شود. Star Wars Jedi: Fallen Order، پروژه جدید استودیوی ریسپاون انترتینمنت ،FIFA ،Madden و غیره همگی از عناوین محبوب و مورد انتظاری هستند هستند که توسط شرکت الکترونیک آرتس معرفی و رونمایی خواهند شد. امشب با پوشش زنده‌ی کنفرانس الکترونیک آرتس همراه ما باشید.

کنفرانس الکترونیک آرتس ساعت ۲۰:۴۵ امشب برگزار می‌شود که زمان زیادی نیز به آغاز مراسم باقی نمانده است. این شرکت امسال نیز به مانند سال های گذشته با دست پر آمده و بازی‌های بسیاری را برای نمایش در اختیار دارد.

پوشش زنده با لایو بلاگ و تماشای کنفرانس الکترونیک آرتس به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

الکترونیک آرتس در این رویداد به معرفی بازی‌های ورزشی جدید به مانند FIFA 20 بپردازد اما احتمالاً بخش اعظمی از این کنفرانس به معرفی و رونمایی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اختصاص دارد.

به علاوه نباید فراموش کرد که ممکن است الکترونیک آرتس سوپرایزهایی را نیز برای E3 2019 آماده کرده باشد و شاهد معرفی آی پی جدیدی نیز باشیم.

تماشای زنده

لایو بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *