- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس یوبی‌سافت

E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس یوبی‌سافت

در دومین شب مراسم E3 2019 شاهد کنفرانس شرکت یوبی‌سافت هستیم. تا کنون شایعات زیادی مبنی بر برنامه‌های این شرکت در طی مراسم پخش شده است که باید امشب صحت آن‌ها را محک بزنیم.

بالاخره به کنفرانس شرکت یوبی‌سافت نیز رسیدیم و باید منتظر سورپرایزهای بزرگی از این شرکت باشیم. احتمالا برای شما هم از سال پیش تا کنون مثل برق گذشته است و نمی‌توانید باور کنید که یک سال از زمان پوشش زنده‌ی قبلی کنفرانس یوبی‌سافت می‌گذرد. کنفرانس این شرکت ساعت ۰۰:۳۰ روز سه شنبه به وقت تهران برگزار می‌شود.

پوشش زنده یا لایو بلاگ و تماشای کنفرانس یوبی‌سافت به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده‌ی کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

شرکت یوبی‌سافت همیشه از سورپرایزهای خوبی در کنفرانس‌های خود بهره می‌برد. امسال نیز همانن همیشه می‌تواند از مجموعه بازی‌هایی که در اختیار دارد نهایت استفاده را کرده و با اعلام ساخت نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها یا انتشار یک بسته‌الحاقی برای نسخه‌های قبلی، خونی تازه به رگ‌های کنفرانس خود تزریق کند. جدای از این حرف‌ها، به احتمال خیلی زیاد در این کنفرانس شاهد نسخه‌ی جدید بازی Watch Dogs باشیم. همچنین شایعه‌های ضد و نقیضی برای سری Splinter Cell وجود دارد که می‌توانند امشب خاتمه یابند.

شما می‌توانید به محض آغاز کنفرانس یوبی‌سافت آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

پخش زنده از توییچ

لایو بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *