- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس بتسدا [به اتمام رسید]

E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس بتسدا [به اتمام رسید]

کنفرانس شرکت بتسدا به عنوان دومین کنفرانس E3 2019 بامداد فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود. متاسفانه بتسدا در رابطه با برنامه‌های خود برای حضور در این رویداد اطلاعات زیادی به اشتراک نگذاشته است و باید دید که این شرکت چه برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

در یک چشم به هم زدن E3 2019 نیز آغاز شد. انگار همین دیروز بود که کنفرانس بتسدا را در E3 2018 به صورت زنده در گیمفا پوشش دادیم و حال نوبت به پوشش زنده‌ی رویداد E3 2019 رسیده است. کنفرانس شرکت بتسدا به عنوان دومین کنفرانس E3 2019 راس ساعت ۵ بامداد فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

پوشش زنده یا لایو بلاگ و تماشای کنفرانس مایکروسافت به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توییچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده‌ی کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

چه بازی‌هایی نمایش داده می‌شوند؟

در سال گذشته رویداد هیجان انگیزی را از سوی شرکت بتسدا شاهد بوده‌ایم و این شرکت از عناوین متعددی از جمله Rage 2 ،Doom Eternal ،The Elder Scrolls VI ،Fallout 76 و بازی Starfield رونمایی کرد اما متاسفانه بتسدا در رابطه با برنامه‌های خود برای حضور در E3 2019 اطلاعات زیادی به اشتراک نگذاشته است. در همین حد می‌دانیم که قطعا دو بازی The Elder Scrolls VIو Starfield در این رویداد حضور ندارند و به نظر می‌رسد کنفرانس شرکت بتسدا به نمایش دو بازی Doom Eternal و Wolfenstein: Youngblood اختصاص خواهد داشت. البته همان طور که می‌دانید قرار است بسته الحاقی جدیدی برای بازی Rage 2 عرضه شود بنابراین ممکن است بتسدا طی کنفرانس خود در E3 2019، اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بسته الحاقی را به اشتراک بگذارد.

شما می‌توانید به محض آغاز کنفرانس بتسدا آن را به‌صورت زنده مشاهده کنید:

لایو بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *