- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | منطقه منهتن به Division 2 باز خواهد گشت

E3 2019 | منطقه منهتن به Division 2 باز خواهد گشت

طی کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در E3 2019، این استودیو اعلام کرد که طی سال آینده، شاهد بازگشت منطقه‌ی منهتن به عنوان Division 2 خواهیم بود.

اتفاقات قسمت اول عنوان Division در منطقه‌ی منهتن شهر نیویورک رخ می‌داد اما در قسمت دوم، مکان رویداد وقایع و همچنین ماموریت‌های این سری به شهر واشنگتن انتقال پیدا کرد.

حال تری اسپیر (Terry Spier)، کارگردان بخش خلاقیت عنوان Division 2 برروی صحنه حاضر گشت و با معرفی بسته‌ی الحاقی قسمتی D.C. Outskirts: Expedition اعلام کرد به زودی منطقه‌ی منهتن شهر نیویورک به عنوان Division 2 در قالب ماموریت‌های قسمتی اضافه می‌گردد. این ماموریت‌ها در واقع خارج از نقشه‌ی اصلی بازی صورت می‌گیرند و به نوعی شاهد بخشی مشابه بخش Expedition عنوان Farcry New Dawn هستیم.

قسمت اول این مجموعه ماموریت‌ها در باغ‌ وحش ملی آمریکا رخ می‌دهد و در آن باید به شکار رئیس گروه Outcast بپردازید. بر اساس گفته‌های اسپیرز، ما شاهد مناطق جدید برای کشف و گشت و گذار و همچنین ماموریت‌هایی برای فهمیدن سرنوشت کاروان ارتشی که در این منطقه ناپدید شدند، تجربه می‌کنیم.

بخش دوم این مجموعه ماموریت‌ها نیز Pentagon: The Last Castle نام دارد که در آن به پرده برداشتن از راز‌های پنتاگون در عنوان Division 2 خواهید پرداخت. همچنین این قسمت، دومین بخش Raid عنوان Division 2 را هم معرفی خواهد کرد.

اما در قسمت سوم که نام آن در حال حاضر مشخص نیست، شخصیت‌های عنوان Division 2 به منطقه منهتن در شهر نیویورک باز خواهند گشت. فعلا هیچ اطلاعاتی از ماموریت‌های قسمت سوم و اتفاقاتی که در انتظار مامورین Division است، در دسترس قرار ندارد اما ما این قسمت را همراه با دو قسمت اول که در ابتدا معرفی شدند، طی سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ تجربه خواهیم کرد.

عنوان Division 2 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. در ادامه شما را به مشاهده‌ی تریلر به نمایش در آمده از این عنوان دعوت می‌کنیم:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *