- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | معرفی Final Fantasy VII Remake و ویژگی‌های نسخه‌های مختلف آن

E3 2019 | معرفی Final Fantasy VII Remake و ویژگی‌های نسخه‌های مختلف آن

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) طی کنفرانس خبری خود در E3 2019 از گیم‌پلی عنوان Final Fantasy Remake و نسخه‌های مختلف قابل خرید این عنوان رسما پرده برداشت.

ساخت بازسازی Final Fantasy VII از اوایل سال ۲۰۱۵ کلید اما به دلیل برخی مسائل اتمام مراحل توسعه و عرضه‌ی این عنوان به تاخیر افتاد. حال به نظر می‌رسد پس از حدود ۴ سال، بالاخره به تجربه‌ی نسخه‌ی بازسازی این عنوان می‌پردازیم.

بر اساس معرفی اسکوئر انیکس، بازی Final Fantasy VII Remake در سه نسخه عرضه می‌گردد.

Deluxe

شامل یک کتاب هنری و همچنین موسیقی متن این عنوان و یک بسته‌ی فلزی برای دیسک Final Fanstasy VII Remake می‌شود. البته برخی آیتم‌های بسته‌های الحاقی این عنوان نیز در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند.

Digital Deluxe

این نسخه شامل کد دانلود بازی اصلی، کتاب هنری دیجیتال، کد دانلود موسیقی متن بازی برخی آیتم‌های مربوط به بسته‌های الحاقی این عنوان می‌شود. همچنین با پیش خرید این بسته‌ی الحاقی، به آیتم‌های ویژه‌ای در بازی دسترسی پیدا خواهید کرد.

۱st Class Editions

این نسخه علاوه بر موارد نسخه‌ی Deluxe، شامل یک اکشن فیگور با کیفیت از شخصیت Cloude نیز می‌شود. البته این اکشن فیگور به صورت تعداد محدود و جداگانه نیز برای پیش‌فروش در سایت اسکوئر انیکس قرار گرفته است.

عنوان Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر گیم‌پلی Final Fantasy VII Remake در اینجا بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *