- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | مایکروسافت: چیزی جدید را به مراسم امسال دعوت کرده‌ایم

E3 2019 | مایکروسافت: چیزی جدید را به مراسم امسال دعوت کرده‌ایم

با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم E3 امسال، هیجان هواداران به اوج خود رسیده است. شرکت مایکروسافت نیز از این فرصت استفاده کرده و با انتشار پیامی مرموز در حساب توییتر رسمی خود، عطش هواداران برای آغاز کنفرانس را بیش از پیش افزایش داده است.

به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت در حال آماده شدن برای مراسمی است که به احتمال زیاد بزرگ‌ترین کنفرانس تاریخ آن‌ها در نمایشگاه E3 خواهد بود. با توجه به غیبت شرکت سونی و نزدیک شدن به زمان آغاز نسل بعدی، مراسم امسال از اهمیت بسیار بالایی برای شرکت مایکروسافت برخوردار است. اخیرا شایعه‌ها و اخیار متعدد و متنوعی از محتوای کنفرانس این شرکت منتشر شده است. این اخبار از احتمال انتشار اطلاعات جدید درباره‌ی سخت‌افزار نسل بعدی، معرفی بازی Fable 4، حضور تعداد بسیار زیادی عناوین فرست پارتی و ترد پارتی بزرگ و معرفی چندین آی‌پی جدید خبر می‌دهند که همه‌ی این موارد به یک کنفرانس به یاد ماندنی و بزرگ اشاره دارند. اگرچه ما هیچ راهی برای تایید این شایعه‌ها تا روز برگزاری مراسم نداریم ولی با این حال، می‌توانیم از تلاش شرکت مایکروسافت برای برگزاری یک کنفرانس بزرگ مطمئن باشیم.

شرکت مایکروسافت نیز با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنفرانس، تلاش دارد تا هیجان هواداران را بیش از پیش افزایش دهد. حساب رسمی این شرکت در توییتر، امروز پیامی مرموز را منتشر و در آن بیان کرده است که آن‌ها «چیزی جدید را به مراسم دعوت کرده‌اند». در ادامه‌ی این پیام هیچ توضیح اضافی، تصویر و یا ویدئویی قرار داده نشده است.

اگرچه ما راهی برای شکستن رمز این پیام نداریم ولی می‌توانیم حدس‌هایی بزنیم. شرکت مایکروسافت احتمالا به معرفی یک آی‌پی جدید، کنسول نسل بعدی، خرید یک استودیو یا استخدام یکی از بزرگان صنعت و یا یک رونمایی بزرگ از تکنولوژی Xcloud اشاره دارد. البته همیشه این احتمال هم وجود دارد که تمام گزینه‌های بالا اشتباه باشند. شاید مایکروسافت قصد دارد کاری غیرمنتظره و بزرگ انجام دهد؛ مثلا ممکن است شاهد روی صحنه رفتن یکی از مدیران ارشد نینتندو و ایستادن آن‌ها در کنار مدیران مایکروسافت باشیم. در گذشته شاهد صحنه‌هایی از این عجیب‌تر هم بوده‌ایم.

به هر حال، تنها چند روز انتظار پاسخ تمامی سوال‌های ما را روشن خواهد کرد. کنفرانس شرکت مایکروسافت در مراسم E3 در روز ۲۰ خرداد ماه (۱۰ ژوئن) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *