- دسته‌بندی نشده

E3 2019| تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Dying Light 2 منتشر شد

E3 2019| تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Dying Light 2 منتشر شد

از آن‌جایی که شرکت اسکوئر انیکس ناشر بازی Dying Light 2 خواهد بود، بنباراین طی کنفرانس شب گذشته‌ی این شرکت در E3 2019 شاهد نمایش تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی محبوب و مورد انتظار Dying Light 2 بودیم.

در تریلر جدید بازی Dying Light 2 از یک ساختمان تاریک آغاز می‌شود که تعدادی مانکن و تعدادی موجودات آلوده به ویروس در آن‌جا حضور دارند. ناگهان شخصیت اصلی بازی را شاهد هستیم که از پنجره‌ی ساختمان به بیرون شیرجه می‌زند و به نظر می‌رسد که یکی از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی بازی باشد چون تا به حال آن را مشاهده نکرده‌ایم. البته سایر حرکات پارکور به مانند سر خوردن و یا راه رفتن بر روی دیوار مواردی هستند که به خوبی با آن‌ها آشنایی داریم. شما می‌توانید تریلر جدید گیم‌پلی بازی Dying Light 2 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Dying Light 2 در یک شهر آخرالزمانی و حول شخصیت جدید به نام Aiden جریان دارد. جناح‌های زیاید رد شهر شکل گرفته که هر کدام قصد دارند کنترل شهر راب ه دست گیرند و بر همین اساس شهر در حال فروپاشی است. اما Aiden، شخصیت اصلی بازی قصد دارد تا همه چیز را به روال عادی باز گرداند؛ آن‌هم در حالی که وی خود آلوده به ویروس است اما همچنان کنترل ذهنش را از دست نداده و به زامبی تبدیل نشده است.

بازی Dying Light 2 بهار سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *