- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شخصیت‌هایی از سری Rogue One را در خود جای می‌دهد

E3 2019 | بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شخصیت‌هایی از سری Rogue One را در خود جای می‌دهد

پس از نمایش خیره‌کننده‌ی شرکت الکترونیک آرتس طی رویداد EA Play 2019 از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، هم‌اکنون اخبار جدیدی در رابطه با این عنوان به دست رسیده است.

وینس زمپلا (Vince Zampella) و استیگ ازموسن (Stig Asmussen)، مدیران ارشد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، پس از نمایش تریلر ۱۵ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی عنوان کردند که شخصیت‌های این بازی برگرفته از سری Rogue One هستند. کال کستیس (Cal Kestis) و دوستان و دشمنانش همه «در مکان دیگری زندگی خواهند کرد»؛ ولی انتظار دیدن چهره‌های آشنا را مانند Saw Gerrera که Forest Whitaker ایفای نقش او را به عهده داشته است، داشته باشید.

Gerrera یک جنگجوی جبهه‌ی مقاومت که قبل از به وجود آمدن Rebel Alliance در حال جنگ با امپرطوری بوده است به مانند Star Wars canon او در یک انیمیشن زیبا از جنگ ستارگان ظاهر می‌شود؛ با اینکه حضورش در منطقه‌ی Geonosis کمی عجیب است! در این عنوان کال باید به جنگ با KX droids‌ها که در Rogue One حضور داشتند نیز بپردازد. در گیم‌پلی منتشر شده نیز مشاهده می‌کنیم که کال قبل از آزاد کردن Wookies توسط یکی از آن‌ها (KX droids) گرفته می‌شوذ.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *