- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | بازی Per Aspera معرفی شد

E3 2019 | بازی Per Aspera معرفی شد

در بازی Per Aspera، شما نقش یک هوش مصنوعی را ایفا خواهید کرد که دور مدار کره‌ی مریخ در گردش بوده و وظیفه‌ی جمع‌آوری و مدیریت منابع، ساخت و توسعه‌ی یک پایگاه و در نهایت تبدیل مریخ به یک سیاره‌ی قابل سکونت را به عهده دارد.

تریلر منتشر شده از این بازی در جریان مراسم The PC Gaming Show امسال، بخشی از گیم‌پلی این بازی را به نمایش می‌گذارد. شما در ابتدا کار خود را با یک روبات آغاز کرده و به مرور زمان و اضافه شدن افراد و امکانات جدید، آن را گسترش می‌دهید. علاوه بر این، امکان تحقیق برروی تکنولوژی‌ها و ساختمان‌های جدید نیز برای شما فراهم شده است.

بازی Per Aspera در کنار ارائه‌ی یک بخش کمپین با تمرکز بر تبدیل سیاره‌ی مریخ به یک سیاره‌ی قابل سکونت، یک حالت سندباکس را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید آزادانه به ساخت و ساز و گسترش پایگاه خود بپردازید. تیم سازنده برنامه دارد با استفاده از امکانات Steam Workshop، پشتیبانی کامل از مادها را به بازی اضافه کند.

بازی Per Aspera در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *