- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | بازی Battlefield 5 از طریق EA Access و EA Origin vault در دسترس قرار گرفت

E3 2019 | بازی Battlefield 5 از طریق EA Access و EA Origin vault در دسترس قرار گرفت

در مراسم EA، اطلاعات زیادی از بازی تیراندازی چند نفره Battlefield 5 در دسترس قرار گرفت که یکی از بخش‌های آن، اضافه شدن نقشه‌های جدید و جذاب به این بازی بود. همچنین مشخص شد که این بازی منحصر به فرد برروی سرویس‌های EA Access و Origin Vault در دسترس قرار می‌گیرد. حال شایان ذکر است که Battlefield 5 هم‌اکنون برروی دو سرویس مذکور وجود دارد.

طبق اخبار و گزارش‌هایی که از سوی استودیو بازی‌سازی دایس (DICE) از طریق مراسم امشب در دسترس قرار گرفت، عنوان Battlefield 5 که توستط این استودیو توسعه یافته است، برروی سرویس‌های EA Access و Origin Vault در دسترس قرار می‌گیرد. اگر جزو کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید، نگران نباشید، چراکه این بازی برروی EA Access برای بازی‌های این کنسول نیز در ماه آینده در دسترس قرار می‌گیرد.

برای آن دسته از افرادی که مطلع نیستند، باید بگوییم که هر دو سرویس EA Access و EA Origin جزو سیستم‌های اشتراکی هستند که ابتدا برای کنسول‌ها و سپس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفتند. بخشی از این سرویس‌های اشتراکی، دسترسی به The Vault شناخته می‌شود که به بازی‌بازان و کاربران این امکان را می‌دهند تا بخشی از عناوین سرپرستی شده توسط این سرویس‌ها را تجربه کنند.

تا به الان، بازی Battlefield 5 محتویات مختلفی همچون نقشه‌ی جدید Marita را دریافت کرده است. در همین راستا، پیشرفت‌هایی در بخش Firestorm بازی نیز صورت گرفته است. بازی Battlefield V هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *