- دسته‌بندی نشده

E3 2019 | بازی چندنفره‌ی Midnight Ghost Hunt معرفی شد

E3 2019 | بازی چندنفره‌ی Midnight Ghost Hunt معرفی شد

معمولا پیدا کردن عنوانی چندنفره که بیشتر از هر المانی در بازی، برروی سرگرم کردن و خنداندن بازی‌بازان تمرکز داشته باشد، کمی دشوار است. از هر زاویه‌ای که به قضیه نگاه کنیم، تسخیر کردن یک گلدان یا صندلی به عنوان یک روح و استفاده از اشیاء موجود برای شکست دادن شکارچیان ارواح بامزه به نظر می‌رسد.

بازی Midnight Ghost Hunt، یکی از بازی‌های معرفی شده در مراسم The PC Gaming Show امسال بود. در این بازی چندنفره و رقابتی، چهار نفر به عنوان شکارچی ارواح و چهار نفر در نقش روح با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. در آغاز هر مسابقه، تیم ارواح یک دقیق فرصت خواهد داشت تا با تسخیر کردن وسایل موجود در خانه، خود را مخفی کنند. تیم ارواح باید با استفاده از همین تکینک و استفاده از وسایلی که تسخیر کرده‌اند، شکارچیان را شکست دهند. با پایان هر دست، جای دو تیم با یکدیگر عوض خواهد شد.

تیم سازنده توضیح داده است که انتخاب درست وسایلی که تسخیر می‌کنید، از اهیمت بالایی برخوردار خواهد بود. برای مثال، هر چه یک وسیله بزرگ‌تر باشد، میزان سلامتی بیشتری خواهد داشت. هر یک از ارواحی که شکست می‌خوردند، به تکه‌های کوچکی تبدیل می‌شوند که باید توسط شکارچیان جمع‌آوری شوند. امکان زنده کردن روح‌هایی که شکست خورده ولی جمع‌آوری نشده‌اند وجود خواهد داشت.

شما می‌توانید ویدئوی معرفی بازی Midnight Ghost Hunt را در ادامه مشاهده کنید. تاریخ انتشار این عنوان هنوز مشخص نشده است ولی نسخه‌ی آلفای بازی تابستان امسال در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی این بازی برای شرکت در نسخه‌ی آزمایشی بازی ثبت نام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *