- دسته‌بندی نشده

Dying Light 2 پایان‌های متعدد خواهد داشت

Dying Light 2 پایان‌های متعدد خواهد داشت

جالب است که بدانید بازی Dying Light 2 دارای چندین پایان متفاوت است.

به تازگی، اخبار زیادی پیرامون بازی Dying Light 2 منتشر شده‌اند. برای مثال، ناشر بازی تعویض شده و وظیفه‌ی انتشار بازی به دست شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) افتاده است. به تازگی و در طی یک مصاحبه، طراح این بازی در رابطه با پایان‌های متعدد این عنوان و مکانیزم ‌های نقش‌آفرینی آن صحبت کرده است.

جالب است که بدانید در جهان بازی، فرقه‌های مختلفی وجود دارد که نوع رفتار شما با هر یک از آنان می‌تواند دری را به روی سیل عظیمی از محتویات باز کند. او در رابطه با پایان‌های بازی چنین صحبت می‌کند:

در بازی چند نوع پایان بزرگ وجود دارد و هر یک از آنان، تعداد زیادی روش برای اتفاق افتادن، دارند. ولی مساله‌ی مهم این نیست. نکته‌ی قابل توجه آن است که شما می‌توانید شهر را به صورتی که خودتان دوست دارید بسازید؛ در واقع شما می‌توانید نسخه‌ی مورد علاقه‌ی خودتان از شهر را در Dying Light 2 پیاده‌سازی کنید. این مورد دقیقا نتیجه‌ی نهایی بازی است. شما این بخش را زمانی درک می‌کنید که در قسمت کوآپ، به دنیای دیگران بروید و مشاهده کنید که آنان در دنیایی کاملا متفاوت زندگی می‌کنند.

در رابطه با عناصر نقش‌آفرینی، بیان شد که در طول بازی چه در حیطه‌ی داستان و چه در حیطه‌ی گیم‌پلی، انتخاب‌هایی پیش روی شما قرار می‌گیرد که برروی آینده تاثیرگذار هستند. به نظر می‌رسد که استودیوی تک‌لند به خوبی در حال کار برروی جدیدترین بازی خود است و قصد دارد تا بهترین چیزی که بازی‌بازان از یک عنوان زامبی‌محور انتظار دارند را به آنان تحویل دهد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده ولی می‌دانیم که این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *