- دسته‌بندی نشده

Dying Light 2 دارای هفت منطقه خواهد بود که هر کدام المان‌های متفاوتی دارند

Dying Light 2 دارای هفت منطقه خواهد بود که هر کدام المان‌های متفاوتی دارند

آقای آدریان سیزوسکی (Adrian Ciszewski)، مدیر نوآوری بازی Dying Light 2 به تازگی اعلام کرد که این بازی دارای هفت منطقه‌ی متفاوت است که هر کدام از این مناطق المان‌های گیم‌پلی متفاوتی خواهند داشت.

طی رویداد E3 2019، شاهد انتشار تریلر و جزئیات جدیدی از بازی Dying Light 2 بوده‌ایم و بار دیگر بر این نکته تاکید شد که این بازی گسترده‌تر از نسخه‌ی اول خواهد بود. بر همین اساس به تازگی آقای آدریان سیزوسکی، مدیر نوآوری بازی Dying Light 2، در ارتباط با این موضوع جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشت. به گفته‌ی ایشان، بازی Dying Light 2 دارای هفت منطقه است که هر منطقه، دارای المان‌های گیم‌پلی، موانع پارکور، دشمنان و داستان متفاوتی خواهد بود. همچنین بازی‌بازان از همان ابتدای بازی به تمام مناطق دسترسی دارند و هیچ صفحه‌ی بارگذاری برای ورود به مناطق وجود نخواهد داشت.

کاوش در مناطق جدید، پاداش‌هایی برای بازی‌بازان به همراه دارد اما آقای سیزوسکی به این نکته اشاره می‌کند که این کار در ابتدای بازی بسیار خطرناک است و اگر بازی‌بازان در ابتدا بازی به مناطق دیگر بروند، ممکن است باعث مرگ آن‌ها شود. بنابراین بهتر است تا کمی صبر داشته و هم‌گام با داستان بازی به مناطق جدید سفر کنند تا بتوانند از این طریق مهارت‌های خود در بازی را افزایش دهند:

بله، بهتر است که آهسته و با داستان بازی پیش بروید. اما آنقدرها هم سخت نیست. می‌دانید؟ Dying Light 2 یک بازی اکشن است و نه یک بازی نقش آفرینی که در آن باید ۱۵۰ امتیاز در یک مهارت خاص داشته تا بتوانید کاری انجام دهید. Dying Light 2 همچنان یک بازی اکشن است و اگر شما مهارت و توانایی لازم در چنین بازی‌هایی را دارید، مطمئناً قادر خواهید بود تا میان‌برهای خوبی پیدا کنید.

بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید سایر اخبار بازی را از این نشانی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *