- دسته‌بندی نشده

Dota Underlords در هفته‌ی اول ۱٫۵ میلیون بار دانلود شده است

Dota Underlords در هفته‌ی اول ۱٫۵ میلیون بار دانلود شده است

همان‌طور که در جریان هستید، Underlords یک عنوان در سبک استراتژی نوبتی با الهام از بازی معروف و پرطرفدار شطرنج است که در آن بازی‌بازان باید از طریق قهرمانانی که در اختیار دارند با یکدیگر به مبارزه بپرداند. حال به تازگی آماری از میزان تعداد دفعاتی که کاربران در هفته‌ی اول انتشار این بازی به دانلود عنوان Dota Underlords پرداخته‌اند منتشر شده و توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

Dota Underlords دومین بازی فرعی از مجموعه‌ی Dota شناخته می‌شود که بر خلاف اولین نسخه از این سری که تحت عنوان Dota Artifact منتشر شده بود، با بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران، بازی‌بازان و منتقدین رو به رو شد. نسخه‌ی فعلی بازی Dota Underlords امکان تجربه‌ی یک مسابقه‌ی ۸ نفره و دقیقا مشابه نسخه‌ی اصلی Dota Auto Chess را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید در کنار تجربه‌ی آفلاین این عنوان و مبارزه با هوش مصنوعی، از بازی با دوستانتان به صورت Co Op نیز لذت ببرید.

حال به تازگی استودیوی سازنده این عنوان، آمار و ارقام جدیدی از میزان دفعاتی که Dota Underlords دانلود شده منتشر کرده است. طبق این اخبار و گزارش‌های در دسترس قرار گرفته شده، در جریان اولین هفته از انتشار عمومی Dota Underlords، این بازی ۱.۵ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است. همچنین استودیوی سازنده اعلام کرده است که ۲۱۰ هزار دانلود مربوط‌ به کاربران روسی (۱۴ درصد)، ۱۶۵ هزار دانلود مربوط‌ به کاربران آمریکایی (۱۱ درصد) و ۱۳۵ هزار دانلود مربوط‌به کاربران اندونزی (۹ درصد) است.

این آمار و ارقام منتشر شده، بی‌شک از موفقیت بی حد و حصر این بازی استراتژیک حکایت می‌کنند که با گیم‌پلی و کیفیت بی‌نظیر خود، تا به الان افراد زیادی را مجذوب خود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *