- دسته‌بندی نشده

۳۴۳ اینداستریز: آزمایش بعدی بتای Halo Reach بزرگ‌تر خواهد بود

۳۴۳ اینداستریز: آزمایش بعدی بتای Halo Reach بزرگ‌تر خواهد بود

بالاخره پس از دو ماه تاخیر، مرحله‌ی آزمایش بتای Halo: The Master Chief Collection ابتدا با بازی Halo Reach البته به صورت بسیار محدود آغاز شد. حال سازندگان این عنوان اطلاعاتی را از برنامه‌های خود برای مرحله‌ی دوم آزمایش بتای Halo MCC و همچمین زمان تقریبی آغاز این مرحله، توضیحاتی را ارائه دادند.

مرحله‌ی اول تست بتای Halo MCC، ابتدا با ماموریت Tip of The Spear از بازی محبوب Halo Reach در دسترس تعداد محدودی از بازی‌بازان قرار گرفت.

در حال حاضر، امکان ثبت‌ نام اینسایدرها برای تجربه‌ی مرحله‌ی دوم بتای Halo Reach برروی رایانه‌ی شخصی فراهم گشته است و بازی‌بازان که برای مرحله‌ی اول ثبت نام کرده بودند اما به آن دسترسی پیدا نکرده‌اند، برای تجربه‌ی مرحله‌ی دوم در الویت قرار دارند. بر اساس توضیحات استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، در صورت مناسب بودن شرایط، مرحله‌ی دوم بتای Halo Reach، همزمان با بخش Firefight این اثر به در تاریخی نامعلوم در دسترس آزمایش کنندگان قرار می‌گیرد، آغاز خواهد شد.

البته این استودیو توضیح داد که درصورتی که ظرفیت سرورهای بازی افزایش یافته و وضعیت آن نیز بهبود پیدا نکند، تنها بخش Firefight را در دسترس قرار می‌دهد. این بخش که به عنوان بخشی محبوب در دو بازی Halo Reach و Halo: Odst شناخته می‌شود، به صورت آنلاین چهار بازیکن را کنار یکدیگر قرار داده و این چهارنفر باید با امواج بسیار دشمنان مقابله کرده و در برابر آن‌ها مقاومت کنند.

بر اساس توضیحات استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، بخش بتای Fireflight و همچنین مرحله‌ی دوم تست بتا، هرکدام سرورهای جداگانه‌ای را در اختیار خواهند داشت تا بازی‌بازان، بهینه‌ترین و روان‌ترین تجربه‌ی ممکن را داشته باشند. سازندگان در حال حاضر اطلاعاتی از اهداف مرحله‌ی دوم تست بتا را ارائه نداده‌اند و به همین دلیل، نمی‌دانیم که آیا شاهد بخش Deathmatch یا بخش‌های چندنفره‌ی مشابه‌ای هستیم و یا اینکه دوباره یک ماموریت دیگر را از مراحل اصلی Halo Reach را در دسترس آزمایش کنندگان قرار خواهند داد. ماموریت Tip of The Spear، پنجمین مرحله از عنوان Halo Reach است که در آن، وظیفه‌ی حمله و نابودی برج Spear به شما محول گشته است و در حال حاضر در دسترس آزمایش کنندگان مرحله‌ی بتای این اثر قرار دارد.

Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر در دسترس کنسول اکس‌باکس وان قرار دارد و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم رایانه‌ی شحصی و از طریق دو فروشگاه استیم و مایکروسافت در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *