- دسته‌بندی نشده

یک نقش آفرینی بسیار ساده | نقدها و نمرات بازی Super Neptunia RPG

یک نقش آفرینی بسیار ساده | نقدها و نمرات بازی Super Neptunia RPG

بازی Super Neptunia RPG بالاخره عرضه شد و حال شاهد انتشار نمرات آن هستیم که به نظر می‌‍‌رسد با عنوانی در حد و اندازه‌های سری Neptunia روبرو نیستیم.

عنوان Super Neptunia RPG عنوانی فرعی برای سری Neptunia محسوب می‌شود و داستان خود را در شهر Gamindustri که بی‌شباهت به دنیای واقعی بازی‌های ویدئویی نیست روایت می‌کند. اما متاسفانه به نظر می‌رسد که این بازی در حد و اندازه‌ی دیگر عناوین سری نبوده و نمرات نسبتا متوسطی را دریافت کرده است. در قسمت زیر می‌توانید مروری بر نقدها و نمرات این بازی داشته باشید.

۷٫۵/۱۰ :NintendoWorldReport

Super Neptunia RPG یک بازی بسیار ساده است که می‌توانید زمانی که در تخت خود هستید آن را تجربه کنید. بخش‌هایی در بازی وجود دارند که مشخص نیست وظیفه‌ی شما چیست و چه کاری باید انجام دهید. به صورت کلی با یک بازی سر راست روبرو هستیم.

۷/۱۰ :Nintendo Life

این بازی بیشتر به عنوان South Park: The Fractured But Whole شباهت دارد تا به دیگر بازی‌های سبک خود؛ چراکه عناصر تعریف کننده‌ی بازی‌های نقش آفرینی به شکل بسیار ساده‌ای در Super Neptunia RPG استفاده شده‌اند. طراحی محیط زیبا و مراحل سرزنده‌ را می‌توان از نقاط مثبت این بازی به شما آورد.

۷/۱۰ :Digitally Downloaded

این بازی را بسیار آرامش‌بخش، خوشحال‌کننده و لذت‌بخش می‌دانم.

۷/۱۰ :Cubed3

اگر با بخش‌های fanservice بازی‌ها مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنم از این عنوان دوری کنید. به هر حال Super Neptunia RPG نکات مثبتی نیز دارد. این بازی سعی کرده است تا توجه مخاطبین بیشتری را جلب کند. داستان این بازی نیز با وجود دشمنان مناسب آن به زیبایی روایت شده است. بخش مبارزات این عنوان اما ممکن است به مذاق دوست‌داران سبک نقش آفرینی ننشیند.

۶/۱۰ :RPG Site

سری Neptunia از ابتدا پتانسیل بسیاری برای موفقیت داشت اما با مشکلات فنی بازی‌های منتشر شده، شاید اگر طرفدار این سری نباشید از Super Neptunia RPG خوشتان نیاید. این عنوان به مقدار زیادی پولیش نیاز داشته تا بازی را به سطح بالاتری برسانند. احتمالا یک ادامه‌ای جدید برای این سری و یا تغییر نام این بازی‌ها و ارائه‌ی یک عنوان با کیفیت می‌تواند راه حل خوبی برای آینده باشد.

۵/۱۰ :Pocket Gamer UK

Super Neptunia RPG بازی خوبی نیست. شما می‌توانید به جای آن به سراغ بازی‌های دیگری همچون SteamWorld Quest و یا Octopath Traveller بروید.

بازی Super Neptunia RPG در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *