- دسته‌بندی نشده

یوبی‌سافت به کسانی که نمایش زنده‌ی Rayman Origins را تماشا کنند، یک نسخه‌ی رایگان اهدا می‌کند

یوبی‌سافت به کسانی که نمایش زنده‌ی Rayman Origins را تماشا کنند، یک نسخه‌ی رایگان اهدا می‌کند

به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد دارد تا یک نسخه‌ی رایگان از بازی Rayman Origins را به کسانی که نمایش این بازی را در ۲۰ خرداد تماشا کنند، اهدا کند.

شاید بتوان سری بازی‌های Rayman را جزو خوش رنگ و لعاب‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدئویی دانست و آن‌ها را در کنار بازی‌هایی همچون Trine در ویترین زیبا‌ترین‌ها قرار داد. البته این سری برای مدتی است که توسط شرکت یوبی‌سافت به دست فراموشی سپرده شده است و خبر چندانی از آن به گوش ما نمی‌رسد. اگر دلتان برای این سری و شوخی‌ها و مراحل جذابش تنگ شده است، می‌توانید با مشاهده‌ی نمایش زنده‌ی این بازی در هفته‌ی آینده، یک نسخه‌ی رایگان از بازی Rayman Origins را بدست آورید.

به تازگی، بازیکنی با نام کاربری Darno_PL، توانسته است تا رکورد سریع‌ترین زمان اتمام این بازی را بشکند و به نام خود ثبت کند. در همین حال، رکورددار قبلی نیز تصمیم گرفته است تا دوباره پا به میدان بگذارد و شانس خود را برای تصاحب مقام اول امتحان کند. البته این بازیکن، نمایش زنده‌ای نیز از بازی خود در کانال رسمی توئیچ (Twitch) این عنوان خواهد داشت که اگر شما حداقل ۳۰ دقیقه از این نمایش را به صورت زنده تماشا کنید، یک نسخه‌ی رایگان از بازی Rayman Origins از طرف یوبی‌سافت به شما اهدا می‌شود.

شما می‌توانید این نمایش زنده را در تاریخ دوشنبه، ۲۰ خرداد سال ۹۸ شمسی مصادف با ۱۰ جون سال ۲۰۱۹ میلادی در کانال توییچ مشاهده کنید. البته برای دریافت نسخه‌ی رایگان بازی Rayman Origins باید حساب کاربری Uplay و توئیچ خود را با یکدیگر هماهنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *