- دسته‌بندی نشده

گیم‌پلی بازی Elden Ring بسیار به سری Souls شبیه است

گیم‌پلی بازی Elden Ring بسیار به سری Souls شبیه است

طرفداران سری Souls باید با بازی Elden Ring احساس آشنایی و انس زیادی کنند.

استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) با عرضه‌ی بازی Demon Slouls در سال ۲۰۰۹، باعث ایجاد سبک جدیدی در بازی‌های ویدئویی شد. در طی این ده سال گذشته، با بازی‌های مختلف این استودیو روبرو بودیم که همگی پایه‌ای مشترک ولی المان‌های متفاوتی داشتند. احتمالا بازی Sekiro بزرگ‌ترین تغییری بوده است که نسبت به دیگر عناوین ساخته شده توسط این استودیو تا به اکنون مشاهده کرده بودیم. با این اوصاف، بازی Elden Ring در چه حد شبیه یا متفاوت از دیگر بازی‌های این استودیو خواهد بود؟ طبق نظر کارگردان این عنوان، Elden Ring برای هواداران سری Souls بسیار آشنا خواهد بود.

هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) بیان کرده است که بازی در دست ساختشان یک عنوان جهان‌آزاد با گیم‌پلی بر مبنای سری Souls خواهد بود. البته با توجه به تغییر ساختار بازی نسبت به قبل، مبارزات حتی برای بازیکنان باتجربه‌ی سری Souls نیز دشوار خواد بود:

Elden Ring یک بازی اکشن-نقش‌آفرینی سوم‌شخص خواهد بود که از نظر گیم‌پلی، به سری Souls بسیار شبیه است. هرچند، این امر بدان معنا نیست که شما همانند قبل این بازی را تجربه کنید و استراتژی خود را همانند سری Souls بچینید. به دلیل جهان‌ بزرگ و آزاد این بازی، پایه‌ی مبارزات شما باید با قبل متفاوت باشد.

بازی Elden Ring برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی معرفی شده است و شما می‌توانید تریلر مربوطه در نمایش E3 2019 را در این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *