- دسته‌بندی نشده

گزارش: The Last of Us Part 2 مورد انتظارترین بازی هوادران پلی‌استیشن است

گزارش: The Last of Us Part 2 مورد انتظارترین بازی هوادران پلی‌استیشن است

طبق جدیدترین نظرسنجی که توسط سایت IGN صورت گرفته، بازی The Last of Us 2 مورد انتظارترین بازی است که هواداران پلی‌استیشن منتظر آن هستند.

وب‌سایت IGN به تازگی نظرسنجی را برگزار کرده است که نتایج آن بسیار جالب توجه هستند. همان‌طور که انتظار داشتیم، بازی The Last of Us 2 در رتبه‌ی ابتدایی قرار دارد و این مورد اصلا دور از ذهن نبود؛ چرا که این عنوان به راحتی می‌تواند جزو برترین بازی‌های تاریخ قرار بگیرد، همان‌طور که نسخه‌ی اول قرار گرفت.

جایگاه دوم این نظرسنجی به بازی Final Fantasy 7 Remake اختصاص دارد. عنوانی که به نظر می‌رسد قرار است در چند قسمت جداگانه عرضه شود و هر کدام نیز به اندازه‌ی یک بازی کامل محتوا داشته باشند. البته این مورد نیز تا حدودی قابل پیش‌بینی بود؛ چرا که سری Final Fantasy یک سری محبوب و نسخه‌ی هفتم و شخصیت‌های آن در این مجموعه محبوب‌ترین محسوب می‌شوند.

دو رتبه‌ی بعدی ولی ممکن است که شما را غافلگیر کند. بازی Death Stranding می‌تواند عنوانی انقلابی باشد و حتی سبکی جدید را خلق کند، ولی در این نظرسنجی رقابت را به بازی Ghost of Tsushima واگذار کرده است. ماجرا زمانی جالب‌تر می‌شود که به میزان اطلاعات منتشر شده از این دو بازی نگاهی بیندازیم. در چند روز و به صورت کلی در ماه اخیر، اطلاعات زیاد و البته هیجان‌انگیزی در رابطه با بازی Death Stranding منتشر شدند که انتظار را برای آن بسیار سخت می‌کنند. از طرفی دیگر تاریخ انتشار این عنوان نیز مشخص شده است. ولی در رابطه با بازی Ghost of Tsushima ماجرا به کلی متفاوت است؛ تاریخ انتشار بازی مشخص نیست، اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست و تنها دست‌آویز ما تریلری است که در طی مراسم E3 سال گذشته پخش شد.

مورد انتظارترین بازی پلی‌استیشن در آینده برای شما چه عنوانی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *